Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz ruti #25 üzenetére

    Bocsi késői válaszért:

    1. Profil név minimum 5 karakter
    Nincs semmilyen különös oka. A 3 karakter olyan non-sensnek tűnt (érezd az iróniát! / Zso a nevem ott /), letolhatom 4 -re, de ez az utolsó ajánaltom! :D.

    2. Menüsáv fontossági sorrend (kategóriák)
    Hmmm ... nem tudom, hogy fontossági sorrend. ABC sorrendben kellett volna kipakolnom, de ahogy nézem nincs rendezve sehogy. Még az is lehet éppen jó is, mert így beszélünk róla. El lehetne gondolkozni más sorrendeken is, ahogy mondod: akár akció számosság alapján is. Jó ötlet, reflektálok majd, hogy mire jutottam/jutottunk.

    3. Like/Dislike gombok az oldal magja, ugyanis így tudják a tagok értékelni az akciókat (mint pl. Redditen). A like gombba mindent beleérthetsz amit írtál. "Megvettem", "tényleg jó akció", "bárcsak lenne rá pénzem", "jujjj ezt nézzétek", stb. . A lényeg annyi, hogy előrébb fog kerülni a listán, többen fogják látni, így segíthetsz kiemelni a jó akciókat.
    A népszerűség szerinti rendezés még nem végleges, sok tényezőtől függ majd: mikor posztolták, mennyi plusz/negatív értékelés született, talán a megtekintés vagy kommentek száma is bejátszik. Ezt úgy gondoltam, hogy majd akkor fejlesztem le amikor lesznek már éles adatok és likeok/dislike -ok. Most buta verzióban megy.

    4. Újra készleten
    Lehet a jelentés funkcióba beleteszek majd egy új opciót is: lejártaknál/elfogyottaknál lesz olyan, hogy újra van készleten, vagy/és a lejártak esetében kiteszek egy gombot, amivel lehet jelezni, hogy újra készleten van. Jó gondolat!

    5. ÁK ár
    Hmmm, nem tudom. Most tettem ki egy kis információs ikont a következő legjobb ár mellé, ahol az én eléggé szegényes szókészletemmel próbáltam tovább magyarázni, hogy miről is van szó. Kisebb nagyobb-sikerrel :). Még lehet futok vele egy karikát. A bajom az, hogy ÁK n sokszor nincs legjobb ár, olcsobbat vagy valami máson kell keresni ezért nem szeretném a címkébe kitenni az ÁKt, de gondolkozok még rajta. Nincs ebben egyébként ennyi, a lényeg, hogy az Ármegosztó ne az akciónál szereplő eredeti árat írja be. Hozzászólásokban amúgy is lehet korrigálni, vagy jelenteni, hogy van olcsóbb.

    6. Webshop értékelés
    Későbbre jó lehet, de inkább a távoli jövőbe :). Ezt is feljegyzem.

    7. Újracsomagolt
    Erre egyelőre nem szeretnék koncentrálni, mert nem erre terveztem az oldalt. Ha ez is egy opció lenne a szerkesztő felületen, akkor komoly teret adnék neki, sőt talán ösztökélném is a felhasználókat arra, hogy ilyen akciókat rögzítsenek. Ez most nem célom, de köszi a feedbacket! Később azt el tudom képzelni, hogy lenne egy rövidlejáratú kategória, ahol ömlesztve lennének a dolgok, szépen elszeparálva a többitől, szóval nem vetettem el teljesen, csak formát és időt keresek neki. Volt róla szó, de jó hogy Te is szóltál, mert így tudom, hogy többeket is érdekel.

    Nagyon szépen köszönöm a visszajelzést ruti! :R

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák