Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    pár első körös kérdés, észrevétel - nem fontossági sorrendben, csak ahogy jött:

    1. a Profil alatt tölthető Név mező technikai okból van limitálva min. 5 karakterre?

    2. a menüsávban minden jó helyen van, de sztem ha a "Divat és ruházat" jobbra mozogna 3 vagy 4 hellyel, az tükrözne egyfajta fontossági sorrendet, és valószínűleg az alá érkező bejegyzések számához is igazodna

    3. a Like/Dislike gombokat nem értem, mi vele a szándék? Mire enged következtetni? Emellett vagy akár e helyett sztem több haszna lenne egy olyannak, hogy "Megvettem" "Ennyiért sem venném meg" "Megvettem volna, de lemaradtam" gomboknak.

    4. lejárt/elfogyott paraméterezés: ez necces lehet olyanoknál, mint pl. Alza, akiknél a kosárból felszabadulás is fennáll, valamint "csomagokban" teszik ki ugyanazt a terméket, időközökkel

    5. én is az ÁK legkedvezőbb árat iratnám be az Akció feltöltő űrlapon, mert azt egzakt. Azonban valahova kellen egy figyelemfelhívás valami ilyen szöveggel, hogy ezzel óvatosan, illetve fenntartásokkal, mivel: "Az Árukeresőn található legkedvezőbb ár nem minden esetben utal meg is rendelhető termékre. Az árszint ellenőrzésénél javasolt az ismert webshopok aktuális árát (is) figyelembe venni."

    6. erről jut eszembe a következő feature: webshop kategorizáló - a nem annyira ismer webshopokról adna infót, azzal a célzattal, hogy szabad-e tőlük rendelni, vagy sem. Kellemes és kellemetlen tapasztalatok jöhetnének hozzászólásban, és lenne egy Like/Dislike. Azért nem "ötcsillagozás", mert az "igen-nem" egzaktabb. Ha sok a "nem" (rossz tapasztalás, ami elolvasható a hozzászólásban) akkor nem fognak onnan rendelni, hiába jó ÁK-n.

    7. "Újracsomagolt" cimkéről volt szó, én is támogatnám, de sajna valóban rövidek az átfutások. Mire kikerül az Akció, lehet már leütik. De a lehetőséget meg lehetne adni, ha van valaki aki feltolja a "tiszavirág élet" tudatában. Az archivumba bekerül, később is lehet látni, mennyiért eshet be újracsoagoltként, ill. használtpiaci árakhoz támpontot adhat.

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák