Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    Tényleg ennyi van a Last of Us világában? Tetszett mid a két rész, de mindkettőnél azért műkösik a történet, mert karakterközpontú, az első részből kb a világból semminnem maradt meg (pedig idén toltam végig) a másodiknál meg csak annyi, hogy van valami konfliktus egy generic katonai csoport meg egy generic kult között.
    Annak ellenére, hogy nem mindig értek egyet a sztori irányával (főleg a 2. részben, de az első sem tökéletes), tele van emlékzetes pillanattal mindkét játék és nagyon szépen átjön, mennyire le tud zülleni az ember). Ja, meg vannak valami mutáns izék, csak hogy legyen néminplusz játékidő. Se ez egy sorozatnak kevés.

    CptAdamica

    Nekem csak annyi volt vele a bajom, hogy amikor a a történet kb a csúcspontjára érne és tényleg a játék legizgalmasabb pillanatában vagyunk, akkor teljesen mdgölik az egészet azzal, hogy hopp, játsszuk végig az egész Seattle időszakor Abby szemszögéből, majd ha már úgyis őt irányítjuk, akkor folytassuk is tovább attól a pillanattól és legyen Ellie az ellenség (aki ráadásul hirtelen emberfeletti erővel és képességekkel rendelkezik. Ha csak annyi lett volna, hogy páehuzamosan mutatják be ezt az egészet (akár a napi bontásban felváltva) már jobb lett volna. Ha mondjuk hagyom, Abbyként, hogy Ellie nyerjen azonos kimenetellel, szintén oké.
    +ha a végén már ismét van egy Abby vs Ellie fight, akkor hadd döntsem már el én, hogy hagyom-e Abbyt futni (akár egy good/bad ending megoldással, plusz ha lesz 3. rész, ott eldönthetik melyik ending amit tovább akarnak vinni).
    Lehetett volna egy tényleg szuper bosszútörténet ennem emberi mellékhatásaival, és abból levonni a végén, hogy bizony nem minden fekete-fehér éa a bosszú nem megoldás. Ehelyett az arcodba tolja az egészet.

    Plusz van valami furcsa/természetellenes Abby karaktermodelljében, helyenként mintha egy férfi karakterre húzták volna rá a fejét, a flashbackben meg mintha egy gyerekére. Oké, hogy nem akartak egy nőies modellt, de a végeredmény félrement.

    A Days Gone meg egy szuper játék lenne, de nincs meg a saját identitása (ami a Last of Usnak maximálisan megvan), az utóbbi 10 év open world kliséiből az összes benne van. Csaknegy rendes író és a szerethető főhős hiányzik, de ettől még egy szuper kis játék lett (főleg a 4-5 ezres akciós árért amiért menni szokott).

Új hozzászólás Aktív témák