Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Sethdobaloah #6 üzenetére

    Én ezt azzal szoktam áthidalni, hogy megkérdezem meddig kellene tárolni, kérek napi 1000 Ft-ot letétbe amit ha időben elviszi visszakap, ha nem akkor minden extra napnál levonok 1 mátyást és ha elfogyott a pénz megy a kukába. Nincs ilyen, hogy nem értem rá érte jönni meg máshogy alakult. Te bajod.
    Aki csak rád akarja sózni a szarját az ezen persze megsértődik, de aki tényleg csak segítséget kér annak nem szokott gondja lenni vele.

    Amúgy igen, ebből sajnos komoly feszültség tud lenni családon belül. Személy szerint én is azt a szabályt követem, hogy amit 1 éve nem használtam és előreláthatólag 1 évig nem is fog kelleni akkor az kuka vagy elajándékozom ha kell valakinek (szigorúan csak ha kéri :D)

    Mondjuk én egy ikerház szerűségben élek szüleimmel, ahol nem én vagyok az úr ott szaporodik a lom... A pincében az egyik helységből konkrétan folyik ki a cucc, padlótól plafonig tele van. A legszomorúbb az egészben, hogy azt se tudják mijük van ezért hiába tesznek el valamit ami tényleg jó lenne később nem fognak rá emlékezni és úgyis megveszik az újat. Felújításkor a padláson 37 db megkezdett sziloplasztot találtam és 16 kinyomót aminek a fele törött volt. "Majd megragasztjuk és akkor nem kell venni"

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák