Új hozzászólás Aktív témák

  • Bambuszpro

    tag

    Nálam anyám szeret hasonlót eljátszani. Konkrétan a szobája annyira tele van rakva mindenféle franc tudja mivel, hogy alig lehet bemenni. Mondjuk amíg ott is marad és nem a közös térbe rakja nem az én problémám. De mondtam is neki ha útba van én kidobom nem nagyon fog érdekelni. Valahogy nem szeretek egy raktár közepén élni.

    Saját cuccaimnál rászoktam arra, hogy rendet tartok. Én is hajlamos vagyok minden vackot elrakni de szerencsére egyre jobban sikerül leépíteni ezt a szokást. A majd jó lesz valamire kategóriából megszabtam 1 rekesznyi "infós" (kábelek, alkatrészek, csavarok átalakítók stb) meg 2 ládányi minden egyebet. Ami ebbe nem fér bele és nem képvisel semmilyen értéket az kuka.Ezek pont elférnek egy nagyobb polcon. Így megmarad az arany középút és nincs az mint ami korábban volt, hogy előtte egy évig rakosgattam majd kihajítás után 2 nappal pont kellett volna az a valami.
    Ruháknál meg fél évente egyszer átválogatom melyik amelyik nem kell. Ami használható azt leadom adományba. Itt is volt korábban hogy két zsáknyi ruhát kerülgettünk a semmiért.

    Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

Új hozzászólás Aktív témák