Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz nemlehet #8 üzenetére

    A legszomorúbb az egészben, hogy azt se tudják mijük van ezért hiába tesznek el valamit ami tényleg jó lenne később nem fognak rá emlékezni és úgyis megveszik az újat. Felújításkor a padláson 37 db megkezdett sziloplasztot találtam és 16 kinyomót aminek a fele törött volt. "Majd megragasztjuk és akkor nem kell venni" :(((

    Kombináltfogóból találtam 40 és 60 közötti darabszámút a nagyapai-apai házban, műhelyekben és körülöttük. És ez csak egy tétel.
    Nekem egy, sárganyelű van, és arra tippelek, hogy egy élethosszra elég lesz. Ha mégsem, tuti, előkerül még tíz...

    Amikor elkezdtem "mappákba" (zöldséges rekeszekbe) rendezni minden szerszámot, majd feliratozni a rekeszeket, az Apám megsértődőtt.

    Neki belefér az, hogy másfél órán át keres valamit és közben sík ideg lesz. Úgyis iszik egy nap öt kávét, rutinosan rá tud feszülni bármire. Aztán goto obi, vagy aldi középső sor, aminek a végeredménye négy ugyan olyan sz@r flex lesz. ...mert aztán elő fog kerülni a másik három is...

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák