Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz kexksz #1 üzenetére

    1. Star Battalion, Asphalt 6 még meg se jelent Android-ra, ha jól tudom.
    2. Let’s Golf! 2, Spider-Man: Total Mayhem, Splinter Cell Conviction nálam el sem indul...sőt utóbbi kettő senkinek se indul el Blade-en, nem tudom nálad hogy megy.
    3. Assassin’s Creed éppen játszható, de igencsak elbírna még pár fps-t, Real Football 2011 szintén. Utóbbi még Saccco-nak is kb 15-20 mp-enként eléggé belassul (Konami feature itt ugyanúgy jelentkezik, mint PC-n - meglepett...), pedig ő aztán mindig játékra élezi ki az aktuális rom-ját. Brothers in Arms 2 szintén éppen csak játszható kategória.
    4. A Blade az Asphalt 5-öt sem viszi olyan folyamatosan mint kellene, többször megakad stb. Nagy csoda lenne, ha az Asphalt 6-ot így vinné. Még ha az összes itt említett játékkal játszottál is (ami kizárt, maximum a felével játszhattál szerintem), akkor sem mindegy, hogy azok hogyan futnak. Egy Pulse-al is lehet pl. az Angry Birds-el játszani, de összefossa magát alatta...a Blade-el se tökéletes, mégis lehet mindkettőre mondani, hogy viszi az AB-t, meg hogy játszottam vele ezeken...csak nem mindegy, hogy milyen minőségben

    "szóval már nem azért de... "

    Uno-t, Modern Combat: Black Pegasus-t nem próbáltam, azokról nem tudok nyilatkozni.

    Egyébként tényleg nem ígérkezik nagy erőműnek ez a Play, viszont a videók elég meggyőzőek. És a lényege a hardveres gombokban van. Elég nagy szenvedés szerintem a touch screen-el, meg döntögetéssel játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák