Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Miért kéne rajzolgatni? Sejtem, hogy mire akarsz kilyukadni.
    16:10 -nél 11' esetén a terület ~350 cm², míg mondjuk 21:9-nél csak 283 cm². Csakhogy ez az arány kisebb képátló esetén is igaz. Vagyis: miért jó, hogy ahány eszköz, annyi (néha hülyébbnél hülyébb) képarány?

    "Mire írod, hogy még mindig itt tart?"
    Ott, hogy ez náluk már a hőskorban (amikor a Xiaomi még inkább Mi volt, mert büszke volt a Miui-ra) is gond volt (Mi 2s). Valahogy náluk az LCD kijelzős készülékek mindig így járnak.

    #22 pusszycat
    Óóó, ha nem ment volna át, akkor jelezném, hogy én nagyon notch / kamera lyuk ellenes vagyok. Szóval szerintem ami az egyik esetben hülyén néz ki, az a másik esetben is.

    #30 sheratan
    Jaja, nekem már csak a morgás marad, mert a többség torkán a gyártók már rég letolták a kameralyuk, sziget, stb. ocsmányságokat. Meg lett ideologizálva, hogy ez miért is "kell", sőt már-már miért is szép.
    A kávát egyébként a tablet-ek esetén is el lehetne vékonyítani a halálba. Telefonoknál pedig szintén nem nagyon érdemes már egy kezes használatról beszélni, mert ha ezeket a TV távvezérlő hajazó mobilokat széltében még csak-csak át lehet érni, de hosszába már tuti nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák