Új hozzászólás Aktív témák

  • Freeman961

    csendes tag

    Megérkezett nekem is, első blikkre egész korrekt, főleg az árához képest. Ami nekem fontos, azokat hozza, üzemidőre kíváncsi leszek még, meg azt több szempontból is nyilván tesztelni kell.

    Ami nekem picit negatívum: Vagy folyamatos pulzus mérés van, vagy semmi, így aztán ha alvás/energia/stressz figyelést akarsz, folyamatosan villogni kell az aljának. Szerintem ez felesleges, tök jó lenne ha be lehetne mondjuk állítani időzítősre, például a T-Rexnél úgy tudom be lehet, ésakkor nem villogna folyamatosan, hanem pár percenként mérne egyet és kész.

    Amúgy eddig minden értesítés megjött, aminek meg kellett, olvasható, gyorsan törölhető, a zenevezérlés is tök jó. Sportolni még nem voltam vele, alvást viszont már ki tudtam próbálni: Itt amit közvetlen tapasztalat alapján tudok mondani, hogy kétszer voltam ébren az időintervallum alatt, amire emlékszem is, viszont az ágyból nem keltem ki egyik alkalommal sem, mégis észlelte és látszik a kimutatáson. Szóval ez elég hihetőnek tűnik.

    Kijelző nagyon szép, a számlapok is megfelelően sokfélék. Én első sorban nem sportoláshoz vettem, úgyhogy örülnék, ha a sport gombot nem csak sportra lehetne beállítani, de ez már tényleg apróság. Ugyanebből az okból tervezek venni valami fain alis acél vagy bőr szíjat hozzá, amivel talán jobban mutatna.

Új hozzászólás Aktív témák