Új hozzászólás Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    Úgy egyébként, köszi a tesztet!
    Elég régóta használom a Mi Band 1-et (Nem az S-t, tehát nincs pulzusmérő) és nagyon hozzám nőtt.
    Valószínűleg jó szériába nyúltam '15 októberben, mert azóta is tökéletesen működik.
    Kétszer teljesen megfeledkeztem a töltéséről, s elvileg ennek a halálát kellett volna okoznia, de simán magához tért.
    Pár hónappal ezelőtt egyszer csak lejött a fém kupakja, azóta kissé indusztriális a megjelenése :) Vissza lehetne ragasztani, de így egyedibb...
    Bejövő hívás és sms esetén rezeg, napi célt figyel, sportolásnál lépés számlálásra használom (futást, sétát és "gyors sétát" felismeri). Pár hete voltam a Bikás parkban futni, 10 körre 7.48 km-t írt (elvileg egy kör 760 m, szóval 120 m-t tévedett).
    Ami durva, hogy ennyi idő után is korrekt az akksiidő: 17 napja töltöttem, 41%-on van; szóval a mai napig 30 nap körül teljesít, fénykorában 45-50 volt nálam.

    Egy hülyesége van: nem tudom hogy és mikor, de beragadt nála egy 7:40-es ébresztés és hiába kapcsolom ki az alkalmazásban, mindig ébreszt :)

    Na de miért írtam ezt? A Mi Band2-ből értelem szerint kimaradtam, korai lett volna a váltás. Ráadásul nekem pont az tetszett ebben, hogy nem kell egész nap cseszegetnem, nézegetnem, csak teszi a dolgát, ahogy szeretném és még csak nem is kell állandóan töltőre dugdosni (15/16-ban volt ugye nagy divatja az okosóráknak, huh azokat pont emiatt nem bírtam). Mi Band3 is kimaradt, mert nem tetszett, hogy kerülnek be az új funkciók (számomra nem is feltétlenül szükségesek), az "éhesebb" kijelző, és egyre csak fogy az akksiidő, főleg ha aktív életet él az ember.

    Most viszont jelentem, megrendeltem a Mi Band4-et. Sikerült bemagyaráznom magamnak, hogy a 20 nap körüli akksi időt elfogadom, meg hogy sikerül úgy beállítani, hogy ne kelljen állandóan piszkálni nap közben. Azt meg remélem, hogy stopperórát lehet rajta indítani / köridőket mérni :) (Bevallom, ennek nem néztem utána - s ez az ami egy kicsit hiányzott a Mi Band1-ből).

    Kérdés: lehet egy Mi Fit-hez / 3rd party appokhoz több Band-et kapcsolni egyszerre? Lehet egy darabig együtt használnám a kettőt, csak kíváncsiságból.

Új hozzászólás Aktív témák