Új hozzászólás Aktív témák

  • Csepy

    senior tag

    válasz doooo #19 üzenetére

    A1, A2, A2 lite és most A3. Minden hónapban kapom a rendszeres, havi biztonsági frissítéseket, néha havi kettő alkalommal is. Ebben a MIUI fel sem veszi a versenyt az Android One-nal. Android 10 hónapokkal előbb lesz az A3-ra, talán még az A2-re is, mint a MIUI-s telóikra (nem a kínai romverziókra mondom, ahol Q bétáznak. A végleges ot sem lesz hónapokig még).
    A "zoom" kamera akkoriban sem volt már tikaság éppen, és az a kamra kifejezetten nem volt jó, emlékszem, a SONY szenzor az A2-ben megváltás volt minden téren. Most viszont remek a kamera. Nem 200ezres kategória, de 70-ért, avgy még az alatt, komolyan nagyszerű.
    Házon belül ugyanúgy volt konkurencia, mint most, csak akkor Redmi note 4, note 5, volt az elsődleges árban, most meg a note 7. Más házon belül nincs árban most sem. Persze 90 felett van más is házon belül, de az nem konkurencia, ha 30%-kal drágább.
    Én 57-ért vettem a 128-ast, annyiért semmi konkurencia nincs AMOLED kijelzővel házon belül, vagy kívül pl.

    A Full HD+, igen, azt idén lecseréltük AMOLED-re. Az IPS szép volt, de kanyarban sem volt egy AMOLED panelhez képest. Itt viszont csak HD+ jár ennyiért. Persze, én is örültem volna, sőt, egyenesen dühös voltam, hogy nem a CC9 lett, csak a CC9e.

    [ Szerkesztve ]

    Regards: Csepy

Új hozzászólás Aktív témák