Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    jó, hogy megérkezett a teszt, köszi!

    de nekem kicsit olyan hiányérzetem van:
    - az ujjlenyomat olvasó elég új dolog xiaomiéknál, mégsem esik túl sok szó róla
    - csomó más tesztben szidják/dícsérik a kamerát akár fotók, akár videó terén (főleg, samu s7-tel hasonlítgatva). erre sztem kicsit rá lehetett volna menni, hogy szerintetek mi a helyzet (pl. a volvós teszt fotón a volvo kimondottan el van mosódva)
    - hamár a miui-val nem foglalkoztok külön részletesebben, esetleg egy link egy általános miui tesztre, ami szokott lenni
    - az akkunál kicsit életszerűbb lenne mindennapi használatot mérni, mert ok, hogy a teszt idején rommá van futtatva minden teszt progi, de a napi szinten úgysem ez lesz a jellemző, hanem a mail, net, üzengetős appok, fényképezés, etc
    - a magyar fordítással kapcsolatos dolgokat jó lenne kicsit cizellálni, mert elég sok fórumban elég sok infó kering ilyen-olyan forrásokra hivatkozva, ki-honnan-hogyan kap majd magyar nyelvet, vagy épp frissítést a későbbiekben és közel sem egységes a kép, hogy ha vkinek fontos a magyar nyelv, akkor honnan tud olyan eszközt venni, amin teljes fordítás van és frissülni is fog
    - én örülök, hogy ajánlott plecsnit kapott, de régebben ha nem volt hivatalos forgalmazó, akkor ez szóba se jött. most változott vmi? mert az azért nincs annyira hangsúlyozva, hogy se az eustock, se a xiaomishop és egyéb itthoni boltok egyike sem hivatalos gyári forgalmazó, mint ahogy gyári garanciát sem adnak a telefonra. valóban itthon gariznak, de saját hatáskörben, saját szervizzel és ők is "csak egy webshop"-ként rendelnek kínából, nem a gyárral állnak kapcsolatban

Új hozzászólás Aktív témák