Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    Ilyenem van, már kb egy hónapja, bár nekem a 6/64 megás változat.
    Nagyon jó áron, 95 ezerért vettem a rosszemlékű Turbado-tól, béke poraira :) Akkor még azt hittem ez jó ötlet, 2 év gari, nagy cég, fórumon is ajánlott, stb... Hát ahogy Gaben mondta, ezzel speciel átb@sztak :) Mindegy is, erről nem a telefon tehet, mert az nagyon is jó.

    Egy MI8 után lett beszerezve amikor azt sikeresen eltörtem. Az ugye egy két éves csúcsgép, snapi845, ment mint az ördög még ma is. Az asszonynak MI9 van, az egyel még újabb, még gyorsabb, tavalyi flagship, azzal is van tapasztalatom.
    És ezután sem érzem azt hogy bármi gond lenne ezzel a telóval, minden ugyanolyan sima ahogy megszoktam, ugyanolyan gyors a háttértár, ugyanúgy indulnak az appok, ugyanolyan szép az amoled, a kamerája sem csinál hányadék képeket.
    Nekem aurora kék színben van, és szerintem ez a teló egyszerűen szép így. Én pl. észre sem vettem hogy műanyag a kerete, annyira nehéz és minőségi a hatás az üveg elő és hátlap, és a szín miatt.

    A cikket pedig kicsit javítanám, benne van a jobbról-balról lehúzható kapcsoló és értesítő panel (Control Center a neve, szeretem is használni), csak be kell kapcsolni a menüben (display - control center & notification shade - use new control center).
    A Dark módot is lehet időzíteni benne, a display - dark mode - schedule alatt meg lehet adni hány órától - hány óráig legyen aktív. Aki ezek miatt nem venné, az megnyugodhat.

    Nekem ami furcsa volt hogy az always on display lekapcsolt viszonylag hamar, azt szerem ha mindig ott van (főleg a super wallpaperekkel, imádom ahogy idő szerint forog a föld, kapcsolnak a fények.) Ez is megoldható, csak mélyebbre kell ásni, a fejlesztői menüben a xiaomi optimizations-t kikapcsolva megjavult. Mást nem rontott el, így hagytam, az AOD javítását igérik valamelyik updateben.

    Szóval egy szó mint száz, ez egy nagyon jó, jövőbiztos telefon, ami szép külsőre és szerintem erős belsőre is. Még a Turbado fiaskó után sem bántam meg hogy ezt vettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák