Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Egyelőre az játékfelhozatal számomra totálisan érdektelen. Fél éve már hogy a BOX bekapcsolatlan. Forzára várok, az meg jön PC-re is. (igazából lassan a Motorsport is inkább egy erős patch. a 2017 óta megjelent úja autók, és nyetu.) Tetszettek a keresztplatformos próbálkozásaik de ez a 4K nem az a 4K, mint egy 3080-assal.

    A kontrollerjét imádom amúgy. Nem is túl drága és elég jó ergonómiája van. Sajnos a konzollal való kazuárkodást számomra megölte a folyamatos update. Ugyanez van a pc-n is, csak ott elvonulok mondjuk netezni/zenélni így nem annyira zavaró. Kettő évig szenvedtem valami koszlott nettel, ott nagyon nem vol baba fél napot várni egy telepítéssel. Ismétlem ez van PC-n is, de a szögegyszerű célhardver esetén (a.k.a. konzol) ez hatványozottan zavar.

    Egyetlen előnye a relatív olcsósága. A top címek haláldrágák, és mivel alternatív kulcsboltokból sem lehet őket megszerezni, csak a Store-ból, maradnak is azok. Egy kis idő után pedig az ingergazdagság fenntartása nem kevés pénzt emészt fel. A konzol maga a nagybetűs KOMPROMISSZUM.

    ÉS A LEGFONTOSABB (számomra): a top verziót már nem fogod kézipoggyászban cipelni a röpüllőn. Régen megtettem, ha volt némi esély a desztináción a kockulásra, de ezzel a WTC-designnal teljességgel reménytelen...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    A Forza sorozatra már nagyon sokat költöttem (Motorsport 3-4-5-6-7, Horizon 2-3-4), abból már kijönne egy olcsóbb konzol ára, holott sokukat BF-en, vagy Holiday Sale-be vettem meg. Megint másokat a megjelenés napján vagy ahhoz nagyon közel, és nagy általánosságban minden csifi-csufi DLC-vel. A legdrágább játészoftverem is közülük kerük ki, a Horizon 3 UE kerek száz dolláromba fájt. A legjobb kocaautós sorozatnak tartom, sajna a Gran Turismo kimaradt, mert nekem az egész Sony játékfilozófia idegen volt, kezdve a kontrollerjeitől az exkluzívokig.

    Azt tök alaáírom hogy konzolozni értelmes kompromisszum, és ha egy szoftver mögött jó fejlesztőcsapat van (Turn 10), akkor gyakorlatilag nulla különbség a két verzió közt. Ezt pl. a Kunos nem tudta meglépni az AC: Competizione-val. Kormányban is van egy csomó opció, amivel már egész jól el lehet baromkodni.

    Ha lesz lehetőségem valami isminél megnézni működés közben, lehet hogy ismét lesz hálószobai konzolom, csakhát amerre körülnézek, inkább PS-eket látok náluk...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Az alábbi pár hsz-hez: az élet már csak ilyen. Haladunk az enyészet felé, egyre kevesebbet törődünk a vágyainkkal, és egyre többet a társadalmi elvárásokkal. Ki-ki gyereket nemz, mások a munkába temetkeznek, valaki az ital felé fordul... Persze nem minden ilyen fekete (vagy fehér). Életkor, pénz, idő: olyan ideális konstelláció sajnos nincs, hogy mindből legyen elég.

    Az életkor előrehaladtával lehet hogy meg bírjuk valósítani fiatalkori álmainkat, már ami a tárgyak beszerzését illeti, de ritkán vannak szinkronban az álmok és a lóvé. Mikorra megszerzed őket gyakran már csak püntyögni van velük/rajtuk kedved...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák