Új hozzászólás Aktív témák

  • Komolyan, aki idejön és fikázza a gépet, majd közli hogy ő úgysem fog ilyet venni, az minek jött ide? Ez a szánalmas Magyar mentalitás valami förtelem.

    Nekem tetszik, mert szeretem a minimalista design-t, aki meg megveszi és nem tetszik neki az ráragaszt egy pár darab turbo rágós matricát (már ha persze elég idős ahhoz hogy tudja mi az a turbo rágó :DDD ) és kész.

    A hardver egy konzolhoz képest szerintem rendben lesz, a kontroller se lett valami rossz (legalább nincs rajta facebook gomb mint a ps4 kontrolleren)

    Ara leszek kíváncsi hogy lesz e olyan lehetőség hogy hálózaton keresztül (vagy (meg) usb-n) lejátszik m2ts fájlokat, kezel e rendesen feliratokat meg ilyesmi.

    Mert ha ezeket tudja majd, plusz még settop boxként is megállja a helyét akkor 3 dolgot vált ki nálam egyszerre, egy konzol, egy médialejátszót, és egy settop boxot, ami azért lássuk be nem lenne rossz, hogy 3 kütyü helyett csak 1 fog a nappaliban díszelegni (esetleg bujkálni, már akinek nem tetszik és emiatt eldugja).

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák