Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Én ma próbáltam ki a WRC9-et (sok sok DR2.0 és DR1 és elődök után), és nagy csalódás mellett refundoltam amíg el nem értem a 2 órát. Nagyon sajnáltam, de ez így borzalmasan felemás.

    Pozitívumok:
    - grafika nagyon bejön
    - dinamikus időjárás nagyon bejön
    - az autó általános fizikája nagyon tetszik, tényleg tapad, aszfalton hajtűben tényleg az első kerék körül fordul a kasztni, csak pozitív, de... de!!!! DE!!!!!

    Negatívumok:
    - a FFB (G29-en legalábbis) kimerül abban, hogy nehéz tekerni a kormányt, meg van egy korrekt középre tartó erő, meg elgyengül ha csúszik, ezen kívül semmi. Semmilyen tereptárgy semennyire nem hat vissza a kormányra. Teljesen statikus élmény még murván is.
    - mivel simhub nem támogatja, a bass-shakerek se mennek, még statikusabb
    - mivel simhub nem támogatja, a dashboard sem megy
    - a grafika hiába jó, ha szögletesek a kanyarok helyenként. Egy ív nem 5db egyenes szakaszból áll basszus. De szerencsére nem konzekvensen ilyen, mondjuk egy pályán van 5 ilyen kanyar, de megakad rajta a szemem
    - kontrollerek kezelhetetlenesége. van a kormány, kézifék, meg egy usb SEQ-shifter. Ezt képtelenség beállítani. a kézi még csak-csak, de a váltó. automatikusan az 5-6 gombokra teszi, a szekire ha át akarom állítani, akkor összeakad valami más vezérlő jellel, és mondjuk felvált és hátranéz, vagy scrolloz nonstop a menüben, holott nem húzom a szekit. Csak akkor használható, ha max ként kontroller van használatban.
    - a menü nehézkes, a menüben léptetni a váltófülekkel tudok a tabok közt, az egérrel nem, de a menütabon belül mindenre rá tudok kattintani egérrel
    - quick race esetén nem tudom, minden pálya elérhető kellene-e legyen, de hogy 3 random helyszínen is ugyanazt látam, 6db 5-8km pálya és 2db 22km pálya. nekem ez fura szintén.
    - a robothangú co-driver, hát az siralmas. elmond 4 kanyart előre, kussol, megint 4 kanyar, kussol. DR2.0-ban mikor elakad hangja egy dobbantón, vagy lenyújtva mondja a szöveget, az sokkal élethűbb mint az five right into four left into three right into four left........ (de DR2.0-ban meg kihagy 1-1 kanyart 1-1 pályán, ott is van baj...)

    Szóval nagyon sokat gondolkodtam, de végül visszaadtam, kicsit csúnyán mondva "egyszer majd jó játék lehet belőle", legalábbis ha marad a fizika, de valamit kezdenek az irányítással, telemetriát kiengedik mint a többi sim a simhub felé, és csinálnak valamit a robotpilótával a jobbegyen.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák