Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  [Re:] WoW iOS-re?

(#1) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

A Blizzardosok nagyon szeretnek ígérgetni, csak aztán nem lesz belőle semmi. Ez is valószinüleg csak egy PR fogás, hiszen amíg az embek ezen spekulálnak, addig a wow téma marad.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(addikt)

Időről-időre felmerül, hogy a World of Warcraft igazán jól mutatna hordozható formában is, mondjuk az Apple kütyükön.

Notikon megy, így a hordozható formátum már régóta elérhető :DD

(#3) FefeeX válasza Pikkolo^^ (#2) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Na de hogy... Azért egy kicsi gépen olyan éppenhogy fut vagy éppenhogy nem... Mondjuk ha iOS-en sikerülne kihozni fix 30 feletti fps-t, nyilván addonok nélkül, az már elég lenne, hogy lehessen szórakozni... :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#4) #51736960

(törölt tag)

hát nem szívesen lennék egy olyan partiban, ahol a healer egy ájfónról szerencsétlenkedik :)

(#5) Youri válasza #51736960 (#4) üzenetére

Youri
(veterán)

:DDD

RTX ON

(#6) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

Szerintem ha lesz is valami wow app, az csak minijáték lesz egyszerűsített interface-el. Pl. beloggolhatsz nap közben lecraftolni valamit, vagy horgászni, ott vannak a darkmoonos minijátékok, vagy esetleg lehet majd harcolni a petekkel, miután megjelent az új pandás pokemonos kieg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) FefeeX válasza #51736960 (#4) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Hát aki iOS alól akar raidelni, az meg is érdemli... Nyilván kellenek korlátozások, de a napi questek, meg ilyesmik jók, és nyilván nem is arénázni kell majd iPhone-ról :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#8) KaiotEch válasza #51736960 (#4) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Hát arena-ban sem lenne más a helyzet :D

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#9) FefeeX válasza KaiotEch (#8) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Mondjuk ha fordítva nézed, gyorsabb előrejutás, minél többen arénáznak majd iOS-ről :P

(#10) wikings2

wikings2
(őstag)

Ha f2p jön akkor sok szeretettel várom a Wow:Mini-t, de fizetni érte iOS re biztos nem.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) Pikkolo^^ válasza FefeeX (#3) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

A mobil játékok irányítása eléggé "gyengécske", egy WoW-hoz nagyon kevés lenne a tapogatás. Az egész képernyő csak gombokból állna.

(#12) FefeeX válasza Pikkolo^^ (#11) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Szerintem nem... Nyilván nem tudsz kirakni 6-8 10 ikonos dockot, de egy alapkonfiggal (10es dock, irányítás, attack) meg lehetne oldani, hogy napi questelni, piacolni, kraftolni meg bámészkodni lehessen

(#13) Pikkolo^^ válasza FefeeX (#12) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Tableten mondjuk már el lehetne vele boldogulni.

Üzletileg szerintem nem érné meg kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#14) xlife11

xlife11
(senior tag)

Nem rossz ötlet, de ha fizetni kell érte a gépes játékon felül akkor csúnya bukás lehet, nem fog senki azért fizetni hogy még egy eszközön játszhasson a megvásárolt játékkal...

(#15) FefeeX válasza xlife11 (#14) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Egyszeri ár mondjuk 5 dollár, szerintem rengetegen megvennék, aztán ünnepekkor 79 cent, megvenné mindenki más... :) A havidíjat meg úgyis perkálod, és nekik az óriási bevétel mellett most úgyis az a cél hogy minél több elvesztett játékost visszacsábítson... :)

(#16) xlife11 válasza FefeeX (#15) üzenetére

xlife11
(senior tag)

Azért a gamecard se olcsó mulatság, én nem fizettetném ki olyannal a kliens árát aki megveszi kéthavonta nem is kevés pénzért...

(#17) KaiotEch válasza xlife11 (#16) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Hát, de nem is vészes... 3000ft/hó... elmész kocsmázni többet kidobsz és az csak egyszeri alkalom. Ez meg ha leosztjuk napira akkor 100Ft/nap. Ennél többet költesz cigire, csokira.

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#18) Cathfaern válasza FefeeX (#15) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Vagy olyasmi verzió, mint a WoW remote: párszáz Ft-al drágább lesz az előfizetésed, ha szeretnél mobilról gamelni (sőt, könnyen lehet simán a WoW remoteba ez is bele fog tartozni).
Amúgy üzletileg semmiképp se éri meg önmagában, azért a Titánhoz tesztelnek előre... :)
Ezért se értem, hogy honnan jött a "Tippünk, hogy akkor várható a WoW mobil változata amikor kellő közelségbe kerül a Blizzard új MMO játéka.". Pont hogy akkor már totál értelmetlen lesz kiadni. Szerintem.

(#19) xlife11 válasza KaiotEch (#17) üzenetére

xlife11
(senior tag)

Összegtől függetlenül én lehúzásnak érzem hogy az évek óta fizető felhasználókkal felárat fizettetnek.Ez olyan mint ha Macen akarnál játszani, meg van a játékod winre, és fizethetnél hogy azon is fusson.

(#20) Tommmmka válasza KaiotEch (#17) üzenetére

Tommmmka
(senior tag)

Én 4 évig wowoztam és ugyanezekkel az érvekkel védtem kedvenc játékomat ;) Azóta inkább kifizetek 10x annyit de nem egy monitor előtt roskadok egész nap. És nekem senki se mondja, hogy napi 2 órával hc contentet takarít, mert kiröhögöm.

(#21) KaiotEch válasza xlife11 (#19) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

De itt magáért a szolgáltatásért fizetsz, ahogyan a szórakozóhelyen is. Ebbe benne van az, hogy nincs magas ping, sok játékos, blizzard termék. Tudjuk vannak törtök is, de azok olyanok is tudom, mert voltam GM is egy elég neves szerveren magyarok körében. Persze most nem védem a játékot, btw én sem játszom már, nem azért, mert drága, hanem egyszerűen ráuntam.

(#22) FefeeX válasza Tommmmka (#20) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Hát igen, de mikor benne voltál, nem mondhatod, hogy nem kötött le, minden szutyokságával együtt :) De nekem is jobb nélküle :)

(#23) gajdikuka

gajdikuka
(tag)

amíg nem lesz újfajta sokat bíró akkumulátor az okostelefonokban, nemigazán fogják sokan játékra hasznáni

"Egy profi gamer aki nem profi, de legalább gamer"

(#24) Mr X válasza gajdikuka (#23) üzenetére

Mr X
(addikt)

Most sem játszik rajta szinte senki ugyebár. :DDD

(#25) Danielssss válasza gajdikuka (#23) üzenetére

Danielssss
(őstag)

Ez is igaz..Sajna a nagyobb játékok többet is fogyasztanak...

(#26) Beri78 válasza Danielssss (#25) üzenetére

Beri78
(őstag)

de ezt úgyse a metrón tolod, meg a suliban, hanem otthon nyugodt pillanataidban...
ott meg ügye van töltő ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  [Re:] WoW iOS-re?
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.