2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Erre kíváncsi leszek:) Biztos jó lesz, nekem az armageddon volt a kedvencem:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Csipázom az ilyen híreket.
Várom nagyon.

(#3) hunfatal

hunfatal
(félisten)

Már egy ideje figyelem, először Worms 2: Armageddon néven futott (senki nem értette ezt a nevet, akkor már inkább Worms Armageddon 2 :D), várom. :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#4) Sweet Lou 6

Sweet Lou 6
(őstag)

Az ilyen játékoknak mindig örülök.

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#5) bigadam94

bigadam94
(tag)

Végre rájöttek, hogy a 3D nem áll jól a kukacoknak.. :P

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#6) bpx

bpx
(őstag)

végre egy videó amiben látszik, hogy van kötél is
ha lesz shoppa + wxw, akkor rossz már nem lehet :D

(#7) ysoltee85 válasza bigadam94 (#5) üzenetére

ysoltee85
(aktív tag)

és elég szomorú hogy mindezt ennyi évbe telt nekik felfogni! ;]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#8) ftc

ftc
(nagyúr)

10% viccesek:D

15 juro...hm ennyit kiadok talán érte... leg ez menni fog win 7-n

(#9) wednesday válasza ftc (#8) üzenetére

wednesday
(őstag)

Én szerintem majd megvárom az 50%-os akciót belőle. 7,49 euróért már elég baráti lesz. :)

(#10) Gude

Gude
(senior tag)

Jő ötlet volt visszarakni őket 2D-be!Ez az otthonuk :DDDSuper Ship a kedvenc :DD

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) ftc válasza wednesday (#9) üzenetére

ftc
(nagyúr)

Monjduk ztem is lesz olyan....de 10 juro mar szebb ár lenne.... vgay jelenjen meg CD-n is :U

(#12) wednesday válasza ftc (#11) üzenetére

wednesday
(őstag)

Igen jobb lenne. De a steam-en a kezdő árakat azért úgy lövik be, hogy az akciók is megérjék, szal legyen miből engedni. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) hommeros

hommeros
(őstag)

Ez de nagyon ott van :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) Daczy

Daczy
(aktív tag)

Jól hangzik, jól hangzik :C

(#15) balcsy

balcsy
(aktív tag)

Szerintem eddig a Worms World Party volt a legjobb.De remélem ez túlszárnyalja :))

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#16) zH.

zH.
(senior tag)

zsír.

just be

(#17) Findzs

Findzs
(addikt)

ez tisztára worms world party csak más fegyverek meg mappok meg grafika jobb
de hát ez a jó hogy nem cseszik el :))

úgylátom a szülinapomon fog megjelenni :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#18) anulu

anulu
(nagyúr)

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORMS! :C
fizetés megjön és megy az előrendelés! :D
remélem jó lesz a multija is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#19) errorcode06

errorcode06
(őstag)

már ment is az előrendelés :) huhúúúúúúúúúúúúú

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#20) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Multi Worms még mindig kegyetlen nagy móka, úgyhogy valsz. előrendelem :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#21) elithun

elithun
(őstag)

És még Achievementek is vannak, előrendelés esélyes. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) tsii_H

tsii_H
(tag)

orulok neki en is, de azer kicsit boldogabb lennek ha kovetnek a kort....tenyleg fun meg minden, regen napokig toltuk a haverokkal, es rohadt jo volt, de igazan megjatszhattak volna azt, hogy ugy ternek vissza az alapokhoz (a 2D-hez) mint pl ahogy a warner teszi az uj Mortal Kombat-ban. mer ugye a jatek sikja megmarad xy, es ez lenne a lenyeg, de azer a grafikai tuning nem artana. ennyi erovel elo vehetnem az armageddont, az is csont ugyan igy nez ki....

(#23) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Nem drága, meg is veszem, csak egy a bajom... unatkozom. Miért pont a Mafia 2 előtt adják ki...? Addig legalább el lehetnék vele... na mindegy.

(#24) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Super Sheep..legjobb cucc :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) wolfman

wolfman
(veterán)

Egyre gyerekesebb lesz ez a worms ezzel a sok KAPOW meg BOOM robbanással, de azért várjuk sok szeretettel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26) Blaise

Blaise
(veterán)

Jó kis játék, majd karácsonyi leárazáskor megveszem :)

(#27) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Régi szép emlékeket idéz bennem ez a game,
remélem a folytatás is hasonlóan jó lesz !!

nothing is true everything is permitted..

(#28) munky

munky
(őstag)

Örülök, hogy nem erőltetik a 3D-s vonalat, mert azok a részek valahogy mindig elmaradtak a kívánt szinttől.

Ez végre ígéretesnek tűnik. :)

(#29) Fortissimus válasza ftc (#8) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

most neztem steam-en 19,99€-rol van a 10% kedvezmeny 17,99€-ra, a cikkben szerintem hibas az a 15€

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#30) Fortissimus válasza Sirandrish (#24) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

nalam is az volt a kedvenc :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#31) csoli31 válasza Fortissimus (#29) üzenetére

csoli31
(aktív tag)

Lehet nálad más árakat ír, mert esetleg más régióba sorol. Mert igen is 14,99€ a kedvezmény nélküli ára, és 13,49€ a kedvezményes (10%-os).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#32) athomi

athomi
(veterán)

szórakoztató játék, nagyon várom

(#33) Fortissimus válasza csoli31 (#31) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

lehetseges, nem M.o.-on elek :B
de azert erdekes, hogy europan belul is kolonbozo aron van

(#34) Ice!?

Ice!?
(őstag)

az egyik legjobb..:R

(#35) BalaNce87

BalaNce87
(addikt)

Hát azért ennyiért sok, mivel ez a játék már kijött anno, így egy 1000-1500-ért lenne korrekt, bár simán freebe is tehetnék mert hát sokat nem kellett rajta fejleszteni szerintem, amúgy biztos fasza lesz.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#37) menalcas

menalcas
(őstag)

Felkerült a "várós listára" :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#38) Yamaha R1

Yamaha R1
(tag)

Akár a Mortal Kombat. Vissza a gyökerekhez és a jól bevált dolgokhoz. Így kell ezt.

Végre valami igazán szórakoztató, régi cím újragondolása. :K

(#39) Traxx

Traxx
(őstag)

Az Armageddont mennyit toltam, egek... :D Meg a Worms 4-et jelenleg is, ami már 3D-s...az is jó, de 2D-ben valahogy jobbak voltak a kukacok. Ha testreszabhatók ugyanúgy külsőre , akkor jöhet :K És az ára sincs elszállva.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#40) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Most jutott eszembe, remélem itt is lesz az ami world party-ban : super sheep = aqua sheep, (kiválasztható állandó bónusz) kedvencem belőle : maximális csapatlétszám, high powered firearms+extra powered clusters+extra powered explosives. A pálya tele aknával(időzítés "?" besülés nincs) meg hordóval, és only minigun+cluster bomb :)

Banana Bomb rulz !!!!

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#41) Yamaha R1 válasza errorcode06 (#40) üzenetére

Yamaha R1
(tag)

Ezek remélhetőleg benne lesznek. Viszont! A Worms 2 óta hiányolom a Body Trap-et. Sem az Armageddonban, sem a World Partyban nem volt. Pedig hatalmas móka multiban, remélem ebbe a részbe már visszateszik.

(#42) P00By

P00By
(nagyúr)

Azért lehetne DX 11 :U ;]

Várom!

(#43) nem_tom

nem_tom
(őstag)

Jajj, de várom! Régen mennyit wormsöztem. Főleg, multiplayeren a shoppa módot nyomattam, meg rope race-t. Imádom, örök klasszikus! :))

YouTube csatornáim > Tánc: http://www.youtube.com/user/RamPaGe93HST Gameplay és egyéb: https://www.youtube.com/user/kenyergameplay

(#44) PhoenixSzG

PhoenixSzG
(tag)

Vegre, mar regota varom a jatekot! Az Armageddon-nal meg mostanaban is jatszok neha.
Es mar kaphato negyes csomagban is: 25% kedvezmennyel, 44.97 euro.

(#45) KicsiUbul

KicsiUbul
(őstag)

Végre egy új és jó játék, amit érdemes megvenni

Értem én...

(#46) ollie válasza BalaNce87 (#35) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Fogadok még idén lesz belőle 50%-os akció, úgy meg már instabuy lesz.

(#47) Fortissimus válasza ollie (#46) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

remeljuk, akkor tuti vetel lesz egy four pack a haverokkal:)

(#48) kovsol

kovsol
(félisten)

azt nem tudom mire fel ilyen magas a gépigénye? régiek fele ilyen gépen is elmentek :N

én a 3D -s változattal nem játszottam de az Armagedon nagyon jó volt szerintem is, de nem gépek ellen, hanem amikor haverral egymás ellen toltuk felváltva a gép előtt, nagyon jó élmény volt vele játszani

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#49) KicsiUbul válasza kovsol (#48) üzenetére

KicsiUbul
(őstag)

A best szerintem a word party.

Értem én...

(#50) KicsiUbul

KicsiUbul
(őstag)

Háát ezt még szokni kell. Van ami jobban tetszett az eddigiekben.

Értem én...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.