Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz Wolverine #31 üzenetére

    Én kicsit skizo lettem a WoW-tól. A világ és a történet még mindig érdekel, de egy percig nem bírnék leülni elé. A játékmechanikájától már hányingerem van és nem azért, mert rossz lenne, sőt. Az egyik, ha nem A legjobb a téren.

    Egyszerűen hihetetlenül bele lehet fásulni. Elsősorban a gearfarmolás az, ami kikészített. Minden egyes patch után állhattál neki gearelni. Sokak azt mondják, hogy ez az egyetlen mód, hogy fejlődjön a karakter. Szerintem meg büdös l••••t: a realtív erőd mindig is ugyanakkora marad. De látni akarod az új raidet? Új gear! Enchant!! Gem!! Reforge!! Transmog, mert ocsmány!! Pénz!!
    Lehet menni LFR-be is, de hc raid után senkinek sincs kedve egy rakás bohóccal kiherélt bossokat gyepálni, teljes illúziórombolás.

    PvP-zni akarsz? Új season = új gear!! Enchant!! Gem!! Reforge!! Transmog, mert ocsmány!! Pénz!! Pár év alatt bele lehet unni, ezek a ciklusok nem változnak.

    Persze lehet mondani, hogy akkor miért nem csak questelgetek. De arra sajnos vannak sokkal jobb játékok is számomra.

    A WoW-játékosok között pedig nagy a fluktuáció, sokan hagyják abba és sok az új player. 2-4 évnél tovább csak nagyon kevesek játszanak besokallás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák