Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Wolverine #27 üzenetére

    Nem ismerem a WoW-ot. Engem hidegen hagy a játék. Ellenben a Warcraft 1-3 nagy kedvenc volt. Szóval most írtál pár olyan dolgot ami új nekem.

    A gnómok és a goblinok önmagukban egyáltalán nem röhejesek. Ha a WoW-ban azzá tették őket az egy dolog.
    Egy-két vicces dolog belefér. Ha illeszkedik az univerzumba akkor akár rengeteg is. De a pandákat már a W3-ban is nem odaillőnek tartottam.
    Ennyi erővel csinálhatnának koala vagy lajhár hősöket is, azok is majdnem olyan életképtelenek és viccesen kinézők mint a pandák. Ergo, semmi tiszteletet parancsoló nincs bennük.

    Mondjuk mikor megláttam a WoW-ot már akkor tudtam, hogy nem az én világom. A képi világa egyáltalán nem jött be nekem. Azok után meg amiket te írtál meg már látom, hogy elég nagy katyvaszt csináltak belőle.
    Pedig az alapok jók. Nagyon jó kis darkos világ. Nem érdemes összevegyíteni komolytalan dolgokkal mert hitelét veszti.

    (#31) Viktor77: Nem ismerek semmilyen tehenet. Nem játszom a játékkal. De amúgy igen, velük is bajom van. Semmi keresnivalója a ilyen dolgoknak egy ilyen univerzumban.
    Képzeld el ha a Warhammer univerzumát elbohóckodták volna ilyesmikkel. Szerintem a fanok lázadást szítottak volna. Persze ott is sok humor van jelen, de korántsem ilyen gyerekes formában mint a WoW-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák