Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz hunluki #5 üzenetére

    Vicces,de én is cata-val adtam fel,de vanillától játszottam,nekem LK volt a kedvencem.
    BC-t nem annyira szerettem,alaptól egészen cata kiegig jó volt,de ott rengetegen abbahagyták,régen a játék tényleg muliplayer volt,csak barátokkal és a klánnal összefogva lehetett boldogulni és igazi közösség volt a játékban,nekem panda is kimaradt,mert az taszított,WoD végén kezdtem újra játszani és egészen most tavaszig volt végig előfizetésem újra,de BfA is elég vacak volt,suttyóland meg szó szerint kutyakaki.Mióta újra játszom nem is magyar szerveren játszottam,hanem külföldin,nem is klánoztam,kb hat évig végig szólóban toltam minden gond nélkül.Már BfA-ban is kezdtem kiégni újra,de ott sok kiskarit kezdtem és elvoltam azzal hogy felhúztam vagy 30 karit.De suttyólanden már ez sem segített.Az egész kieg gáz,béna zónák,hülye sztori,fárasztó grindek még fárasztóbb maw és torghast.Hála az égnek a blizz is rájött hogy egy rakás szar,az új kiegben nem kell átmenni újra suttyólandra küldizni mert kiveszik. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák