Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Plazmacucci #4 üzenetére

    Teljesen egyetértek!

    Ráadásul látványos, hogy az írója nem is játszotta végig a játékot!
    Folyamatosan arra hivatkozik, hogy egy páncélban vagyunk, de a játék felénél kb. elveszítjük, aztán a testünket is. Nem akarom tönkretenni a játékot annak, aki még nem jár ott, de az a rész elég érdekes (és brutális), már tisztára azt hittem, hogy sikerült a készítőknek egy valóban tökös (-sötét) befejezést csinálni, erre jön a WTF moment (oké, valahol várható volt...), és megy tovább egy kis csavarral a történet.

    Na erre itt utalás sincs.

    Maga a játék egyébként nekem nagyon tetszik. A grafikája egész jó (de azért láttunk már realisztikusabb karaktereket), tetszik, hogy nem gyerekeknek készült (értsd mutatnak benne női mellet, de mégse szexuális céllal, vért, de nem csak azért, hogy tocsogjunk benne) és eddig csak egy látványos bugba botlottam.

    A fegyverhang része véleményes. Nagyon-nagyon kevés játék fordít erre figyelmet - különösen az árkád játékoknál. Abban egyetértek, hogy lehetnének jobbak (pl. a zárt térben való fegyver elsütés szinte semmiben sem különbözik a nyílt térben való fegyver elsütéstől...), de annyira engem nem zavart ennek a hiánya. Ez nem az a játék, amiben a realitást keresem, és a játék sem akarja a realitást picit sem hangoztatni (mondjuk a Battlefield szériával szemben). Ezt Élvezni akarom. A téren pedig nem rossz. Noha nagyon-nagyon sokszor azért érezni, hogy szkriptelt és egy előre kijelölt folyosón haladunk végig, de azért sokszor van lehetőség arra, hogy necsak egy útvonalon juthassunk el A-ból B-be.

    Az is jó poén, hogy tényleg többféle képen lehet játszani, aki lopakodni akar, és csendben, fejlövésekkel, meg hátulról mellbe támadni, az is tud úgy játszani, és aki Doom-féle megyek-oszt-hent játékmenetet szeretne, az is kiélheti magát.

    A történet szórakoztat, a játékmenet változatos és nem érezni túlzottan repetitívnek, szóval nekem nagyon bejött. Számomra az amúgy nagyon hasonló (ám hosszabb és részletesebb) Metal Gear Solid V : The Phantom Pain óta a legjobb árkád FPS.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák