2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Gave

Gave
(őstag)

Elozo resz is nagyon tuti. Varomanyos!

(#2) Ari18

Ari18
(őstag)

Nagyon jó volt az első része is. Imádom a mai napig. Várom...

(#3) jaksajani

jaksajani
(csendes tag)

Csak Geralt hangját ne cserélték volna le. Illetve egy kicsit interaktívabb harcnak jobban örülnék, ez az egy klikkes megoldás nem vitte túlzásba.

(#4) mad1

mad1
(veterán)

Remelem ez is szinkronos lesz :C

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#5) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Az első rész nagyon tetszett de az irányitását egyszerüen nem bírtam megszokni :(

Remélem ennek jobb lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Vistaboy

Vistaboy
(veterán)

Az első részt próbáltam, de annyira nem hatott meg, úgyhogy a második résszel majd csak akkor teszek egy próbát, ha itt a PH!-n jókat olvasok róla. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) 64b0r

64b0r
(aktív tag)

...ja és Assassin of King alcímmel érkezik. A videóban lévő cím Assassins of Kings.
Egyébkén nagyon várjuk! :C

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#8) GrG1210

GrG1210
(aktív tag)

ez nagyon jolesz , ha kész lessz , az elsőő részt 5évig csinálták a lengyelek , remélem ez hamarabb kész lesssz , az előőző részt nagyon szerettem, jóó game.

(#9) Kevinmaster

Kevinmaster
(tag)

Nem is tudtam, hogy készül második rész! Szeretem, várom :K Mondjuk ez sem lesz FPS vadász, ez már most látszik (az első rész sem volt az) :U

(#10) fess

fess
(senior tag)

az első részben néha elég szar volt a szinkron,sztem

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.