Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Plazmacucci #32 üzenetére

    Én fél éve használok w10-et és még soha semmi bajom nem volt vele. Még a régi creative x-fi hangkártyához is találtam drivert amivel tökéletesen megy és nem-nem akarja felfrissíteni a drivert, sem az op-rendszert a megkérdezésem nélkül mert szépen be tudtam én is configolni hogy azt bizza ide, majd én megoldom.
    A hajam égnek áll mikor a userek szidnak valamit aztán kiderül, hogy egyszerűen csak nem figyelnek oda.
    A 7-ben is voltak ilyen dolgok, de ugye az idő mindent megszépít meg azért basszus a win 7 már 10éves, megenné a rohadás ha nem lenne kimaxolva a tudása. Egy alap gépre amin max netezni/irodai munkázni stb fognak arra tökéletes a win7 (mi is ezt használjuk az irodában), semmi értelme 10re váltani. Aki megteszi és nem ismeri a rendszert lelke rajta. Kb veszel egy új kocsit és fel vagy háborodva hogy bizonyos dolgokra másképp reagál, más helyen vannak dolgok benne stb.

    Tudom sok szeretettel ajánlani a Windows 10 Managert [link]
    Tökéletes be lehet mindent rajta állítani amit csak akarsz a legapróbb részletig egy helyen.

    De be kéne már fejezni ezt a win10 flame-t mert marha unalmas. Akkor tessék menni linuxra vagy amire akarsz ha ennyire nem tetszik.

    #38
    mert pl van akiknek azok a beállítások pont nem megfelelőek. Ezért van egy default gyári beállítás ami kb a középút és onnan mindenki úgy állítja ahogy akarja. Ezért nincs kint az asztalon kezdésnek az összes alap ikon, ha akarod majd kiteszed ami kell. Ha meg ki lenne rakva az összes az lenne a baj, hogy hogy lehet kikapcsolni őket. (van rajta sapka , nincs rajta sapka). Ez egy op.rendszer nem egy candy crush nevű játék. Ha valaki arra is képtelen hogy beírja a keresőbe hogy "win 10 asztali ikonok megjelenítése" akkor azt nem tudom sajnálni.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák