Aktív témák

  • k.

    őstag

    Jó a cikk :)!
    Velem is volt hogy meg akartam venni egy játékot és kiröhögtek.Legutobb tegnap.Van a Need for Speed carbon.Nem nagy durranás de néha jó vele szorakozni.Kbb 2 éve játszottam vele utoljára.Most van ez az EA akció hogy csomo játékuk 2 ropi.Mondom megveszem suli után.Suliba persze mondtam is pár oszt társnak és volt pár aki ezzel jött:
    "Te hülye vagy?Minek az eredeti?Nem jó neked a tört?Hülyeséget csinálsz ne vedd meg".
    És van akinek 8gb ram van a gépébe és mégis sokalja a 2 ruppós árat egy játékra(nálam ugy van hogy 2 ropi azoknak amikkel nagy ritkán majd játsszom 4 amikkel többet és afölött nagyon jónak kell lennie hogy kifizessem).
    Namost ebből is látszik hogy valaki elvből nem vesz mondván hülyeség.Az egyik pattogos figura az osztályunkban NFS fan siteot vezet:[link] és mégis höbörög.Hát ez van sajna.Persze mondanom sem kell a normálisak-mégha nem is vesznek sok játékot bíztattak hogy vegyem meg mert megéri és ők is terveznek játékot venni ebben az akcióban.Hát ilyen ez a világ.
    Kis Off:
    Most lett egy osztálytársamnak X360a.Namost rögtön vitte chippeltetni.A másiknak volt egy pspje szintén chippeltette.Nem zavarta hogy tök ős szoft volt rajta meg hogy lassu volt mint a szar a lényeg hogy free gamek voltak.És nem szegény a srác.

Aktív témák