Aktív témák

  • Harti

    senior tag

    Egyetértek az előttem szólókkal.

    Én az elmúlt másfél évben próbálok megvenni minden játékot ami tetszik, de sajnos nem megy az összes az áruk miatt. Ezért is van, hogy sok nagy játék ami már rég megjelent, nem is járt még nálam. (warez formájában sem)

    Nehéz "becsületes játékosnak" lenni, de egyszer hátha eljön az az idő amikor a kiadók észreveszik, hogy amit kiadnak és szar azért nem is kapnak pénzt és elkezdenek úgy játékot csinálni ahogy anno tették, mert sztem régen nem volt ennyi bugos játék. Persze tudom halad a technika meg miegymás, bonyolultabb jót készíteni de ha pár nagy csapatnak megy akkor másnak is. Felhoznám itt példának a WOW és a COD4 esetét, nagyon jó munkát végeztek a készítőik és meg is van az eredménye az eladásokban. Ennél a 2 címnél jön át igazán, hogy a termék minősége nagyon sokat számít az eladásnál. A jóra mindig is volt és lesz is kereslet.

    A warez-olóknak peddig csak annyit üzennék,(senki ne értse félre nem lenézés vagy bírálás ez, inkább csak egy régi nagy warezos meglátása) hogy ha valaki igazán akar játékot venni jó áron és olcsón az vegye a fáradságot és nézzen körül mert létezik olyan, hogy Steam Weekend Deal ahol 50%-75%-os leárazások vannak, létezik a GOG.com, a FilePlanet direct2drive, bolti akciók elvétve, és nem utolsó sorban pl. a hardverapró ahol nem egy pofátlanul olcsó használt játékot lehet megvenni.

Aktív témák