Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz arn #34 üzenetére

    Szerintem az exkluzív cím rögtön azt a kérdést veti fel, hogy hány tulajdonos van, mert csak az lehet vevő, aki tulajdonos ezért piaci alapon nem megy, csak ha folyamatosan leveszed a felhasználót, pl. havidíj ami nem az a népszerű dolog, amivel lehet operálni ha vevőkört akarsz bővíteni.
    Emiatt (ha videojáték) akkor inkább abba az irányba kellene menni, hogy azokban a nagy címekben, ami tömegeket mozgat legyen támogatás. Például egy GTA úgy jelenjen meg és döntsön eladási rekordokat a megjelenés napján, hogy ott legyen a grafikus menüben a VR és jelenthessen előnyt másokkal szemben multiban.
    Teljesen elhibázott lépésnek tartom az Oculus store-t, ami még azt a szoftvert is exkluzívvá teszi, ami nem az. Ha most eladnám a Riftet és vennék egy HTC-t állati körülményes lenne használni a programokat, amiket az Oculus Store-ból töltöttem le tehát egy Oculusos fiókhoz van regisztrálva, hogy megvettem…
    Ez a Facebookos kapzsiság megvan, tehát az látszik, hogy megvolt az igyekezet és a pénzt is beletolták csak nem a jó irányba. A Rift store-t megcsinálni sem volt olcsó, képzelheted.
    Na, most ha azt a pénzt beletolják a GTA6-ba és ezzel a fickóval f@szán megcsinálják hozzá a támogatást (mert meg lehet hozzá csinálni lásd vorpx maroknyi csapata és az ő pici pénzük) és a megjelenés napján mindenütt ezrek mutogatják a millióknak, hogy milyen király VR-ban és ott a GTA6 grafikus menüjében a VR akkor ezzel az egy címmel már meg van oldva az, amit a store soha nem fog megoldani hidd el.
    Ehelyett most van egy Oculus store és abban pl. egy Lone Echo meg még pár egyedi játékélményt adó nagyobb cím lényegében szinte teljes titokban, mert akinek nincs meg a hw az nem is tud a létezéséről. Vagy max meg tud nézni egy [ilyen] trailert amiből egyáltalán nem megy át, hogy ez a lebegés mennyire más játékélmény mint idáig bármi.

    Olyan teljesen mint egy zrt. Én, mint részvényes kapom az osztalékot (ingyenes alkalmazások) meg az információkat a store-ban, mindenki másnak meg titok az egész. Teljesen el van cseszve. Egy GTA-t elég lenne 2 percben megmutatni valakinek akinek a GTA a kedvenc címe, hogy ez VR-ban amúgy ilyen Carmackkal csináltunk hozzá a supportot. Na, az működne, a GTA népszerűségét egy körben lenyúlni. Nem kicsiben egy ismeretlen címmel egy zárt körű store-ban szerencsétlenkedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák