Új hozzászólás Aktív témák

  • htc07

    addikt

    válasz Mr Bond 007 #5 üzenetére

    Én az 1-2-be tartozok aki szereti, nem azt mondom, hogy nem lehet nélküle létezni, de szerintem rohadt kényelmes használni. Az, hogy lassítja a billentyűzet használatot szerintem hülyeség, abból kiindulva, hogy külön gyorsgombokat lehet beállítani minden alkalmazáshoz, és látod is, mit csinál a gomb, nem csak vakarod a fejed, hogy hú most a cmd+alt+shift+K vagy az alt+shift+7 ami kell. De aki lusta ehhez, az beállítja hogy az F1-F12 gombok legyenek ott, aztán meg van oldva. :)

    A másik, nekem szintén felesleges a HDMi meg ethernet (egy laptopra?!) csatlakozók, amikor 4 darab thunderbolt csatlakozó van a gépen. Ha szükségem van ezekre a csatlakozókra, akkor valószínűleg épp az asztalomnál ülve dolgozok rajta, csatlakoztatom a dokkolót (1 darab TB3 kábel segítségével, és oda dugom, ahova épp kényelmes), és egyből ott az ethernet, a két monitor, külső HDD (és tölti is a gépet).

    SD kártyaolvasó? ;] Tudom, mindenki profi fotós, én életemben 5x ha használtam SD kártyát laptoppal (microSD-t gyakrabban a raspberrykkel, de azokat sem napi rutin formázni).

    Szóval nekem a last-gen 16' MBP a tökéletes választás, innentől csak lefelé, úgy néz ki :D

Új hozzászólás Aktív témák