H​i​r​d​et​és​

2017. november 24., péntek

Gyorskeresés

(#1) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Remelem lesz valami megemlekezes H. P. Lovecraft-rol, pl. tiszteletbeli Legendary egy orult tudosrol/irorol, ami egyertelmuen ra utal. Az egesz kiegeszito az o munkassagan alapul.

(#2) Zedz

Zedz
(PH! addikt)

"Bár kissé lemaradtunk a bejelentésről..."

Kissé. :U

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#3) oriic válasza Zedz (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

De tényleg, sry. :B Valahogy átsiklottam a játék fölött. Pedig kezdetben sokat toltam.

Live-Die-Respawn

(#4) Zedz válasza oriic (#3) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Párszor már írtam ezzel kapcsolatban, kár, hogy nem tudunk nektek segíteni. :(
Szívesen küldenék be hírt jómagam is.

(#5) Azazael válasza oriic (#3) üzenetére

Azazael
(fanatikus tag)

Nem 50 paklit lehet venni, ami 250 kártyát (lapot) jelent? (amiben az akció, hogy ennyiért 40 pakli szokott lenni) bár lehet rosszul emlékszem.

(#6) [CsuCsu] válasza Azazael (#5) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

De, errol van szo. Plusz a szemes cardback, akinek az kell.

(#7) mr_b

mr_b
(újonc)

Ezt a hírt lehetett volna még részletezni legalább a bejelentéskor megmutatott kártyákkal, azzal, hogy a promóciós időszakban mindenki kap 3 pakkot grátisz, az elsőben C'Thunnal és két haverjával, hogy folyamatosan jelentik be az új kártyákat, és hogy a kiegészítővel jön a szétválasztott standard és wild formátum.

(#8) gerlaip

gerlaip
(PH! addikt)

Kekeckedés csak, de ebben az esetben kis "i"-vel használatos az istenek - mivel több van belőlük, tehát itt nem tulajdonnév az isten. Csak akkor használjuk nagy I-vel, ha keresztény szövegkörnyezetben névként jelenik meg.

Szerk.: az angol szövegben a játék neve miatt nagybetűs, lásd pl. a MoHAA-ban az "of" kisbetűs.

[ Szerkesztve ]

cybervakond

(#9) sad_Vamp

sad_Vamp
(őstag)

amúgy lehet ezt a játékot pénz nélkül is tolni értelmesen? mert próbálgatom, de még nagyon az elején vagyok pl a rogue és warrior stragéiáját abszolute nem értem :( (Ezekkel csak véletlenül sikerült nyerni)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#10) Zedz válasza sad_Vamp (#9) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Lehet igen, ha ügyesen arénázol akkor kb. semmit nem kell beleölnöd való pénzért, mert a jó aréna runok átlagban adnak annyi goldot és lapot, hogy boldogulj.

Persze ehhez 7+ wines átlag kell, ami nem a kezdő kategória. :)
Biztos találsz egy tucat leírást, videót, hogy mit és hogyan érdemes elkezdeni. Aréna, adventure mód... stb.

(#11) [CsuCsu] válasza sad_Vamp (#9) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

hearthpwn.com

Nezz ki valami budget decket (amihez sok lap megvan) es gyakorold azt. Leiras is van, ha megy a basic angol.

Warrior deck-ek dragak, sok legendary kell belejuk. Rogue joval egyszerubb osszehozni, de nem egyszeru a jatek vele. Valami olcso Hunter vagy Paladin kene neked, mondjuk Face Hunter vagy Secret Paladin.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.