Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Taranti

Taranti
(aktív tag)

Némelyik játéknak én is szeretem a zenéjét, de sajnos a legtöbbet sosem tudtam beszerezni, vagy kimásolni a játékból. (Nem állítom, hogy mindent megpróbáltam, de azért volt egy-két próbálkozásom.)

Azért a látvány mellett ma a hang a játékok legnagyobb erőssége - néha egy kicsit a történet háttérbe is szorul emiatt...

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#2) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Jó kis összeállítás lett. :K

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) laforge

laforge
(csendes tag)

A FF zenéje egész jó, de a Metal Gear mekkora borzalom :D
Ebből is látszik, attól mert orchestra játsza még marad basic pop-shit.

-A fiad tényleg nagy szimfónikus zenekarban brácsázik?
- Hát persze!
- És miket szoktak játszani?
-Metal Gear Solidot. Ha a közönség nagyon örjöng, ráeresztenek némi Counter Strike-ot is!
- .... aha.

(#4) D1Rect válasza laforge (#3) üzenetére

D1Rect
(félisten)

:DDD

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#5) rudi

rudi
(nagyúr)

Video games live

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) fekeandras

fekeandras
(őstag)

Akkor most mondjam, hogy ez a mobil csengőhangom : The Cardigans - my favorite game (Gran Turismo 2) :)

(#7) D1Rect válasza rudi (#5) üzenetére

D1Rect
(félisten)

:F Mik nincsenek....

(#8) Zsoccc válasza D1Rect (#7) üzenetére

Zsoccc
(senior tag)

Bizony, pont nemrég néztem a helyszínek listáját, ha jól rémlik a legközelebbi Bukarestben lesz (mármint helyileg).

Shenmue III - https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

(#9) laforge válasza Zsoccc (#8) üzenetére

laforge
(csendes tag)

Tetszik.
Meghallgatnám a Mass Effect-es részeket élőben. A Red Alert-ről nem is beszélve..

(#10) Anubiss

Anubiss
(tag)

Lehet nem ide vág, de azért megosztom. Verrückt Game Over Song. Elméletileg ez is videójáték zene és eléggé fülbemászó, csak az a baj, hogy túl rövid...

(#11) Taranti válasza rudi (#5) üzenetére

Taranti
(aktív tag)

Megnéztem, csak két játékkal játszottam ezek közül, de azoknak sem "maradt meg" a zenéje.

Az én kedvencem anno a ColdFear, Silent Hill 2 és Hidden and Dangerous zenéje volt, mostanában fiam az RTL Winter Sport-tal játszik, az sem rossz. De mindenek előtt Europa Universalis III (szerencsére mp3 formátumban tárolja a játék).

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#12) villamos

villamos
(őstag)

Ez is jó videó:
[link]

Sárga, és fáj, ha belemegy a szemedbe...

(#13) 010203

010203
(tag)

Nekem az SW: Republic Commando zenéje jön be.
Az az opera a játék közben, fantasztikus.

(#14) TheVeryGuest válasza fekeandras (#6) üzenetére

TheVeryGuest
(senior tag)

Jézusom, de szét van kúrva az eredeti "My favorite game"! Mellesleg az album címe volt Gran Turismo, amin rajta volt.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#15) D1Rect válasza villamos (#12) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Ez nagy, de az se semmi amin játszik. :DDD

(#16) --Disztroj-- válasza villamos (#12) üzenetére

--Disztroj--
(senior tag)

ha már a mario-nál tartunk: [link] :DD

A többi próbálkozása is adja nagyon

Amúgy ez az FFVII zene a játék végén van nem? (Mikor Sephiroth-al megy a balhé)

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#17) Szirti

Szirti
(tag)

Tetszenek, de az utolsó miatt vérzik a szívem, hogy nem tudtak szerezni egy szólógitárt még, mert kb így a lényeg vész el. az FFVII AC jelenetében ahova ezt írta Nobuo Uematsu ott Sephiroth a kar Cloud pedig a szólógitár...

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#18) madstunt válasza fekeandras (#6) üzenetére

madstunt
(addikt)

ez miféle remixe az eredeti dalnak?nincs benne a creditsben?

(#19) fekeandras válasza madstunt (#18) üzenetére

fekeandras
(őstag)

Passz, de nekem jobban bejön mint az eredeti.

(#20) zsolt1129 válasza --Disztroj-- (#16) üzenetére

zsolt1129
(addikt)

Ez nagyon komoly :DD .

(#21) madstunt

madstunt
(addikt)

Ultimate ,legjobb játék zene feldolgozás szerintem :D :
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.