Új hozzászólás Aktív témák

  • kdava

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kis segítséget szeretnék kérni. WiFi-n tökéletesen megy a viber (csak az üzenetküldést használom), 3g-n viszont egyszerűen megáll. Kb. egy hete még semmi baja nem volt mobilnettel se, most meg ha írok valamit, úgy negyed órán át "sending..." aztán piros lesz az üzenet, és felkínálja, hogy "retry" vagy mégse. Semmi infot nem ad, csak nem küldi el. Böngésző, gmail, minden más működik egyébként.

    Van esetleg valami megoldás? Egyszer-kétszer újraindítás segített, de nem az igazi. A mobilnet beállításokhoz hozzá se nyúltam, úgyhogy biztos nem állítottam el semmit.

    Ja és szólok, hogy nem iPhone-om van :) Keresgéltem a neten és csak iPhone-os fórumokat találtam ezzel a gonddal. Motorola Defy-t használok és mondom egyik napról a másikra lett ilyen :(

    Bár azt még elmondanám, hogy régebben is volt egy gond néha, a Defy-on is és a HTC One X-emen is: néha mintha "elfelejtené" frissíteni az üzeneteket, és így volt, hogy csak másnap kaptam meg őket. Sokszor belépek a beszélgetésekbe, hátha attól észbekap, de nem látom hogy segítene. Mintha nem csatlakoznék a nethez, pedig mindig be van kapcsolva. Ez a viber bugja, vagy ez is telefon baj lehet?

    Edit: Ja igen, Defy: CM10 nightly (0924), HOX: gyári

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák