2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) iBlast

iBlast
(aktív tag)

Ez igen! :C Most győződtem meg róla, hogy meg fogom venni ! :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Televan

Televan
(veterán)

Jó lesz ez. Várjuk sok szeretettel. :C

Megvenném ha honosított lenne. így marad a virágbolti verzió. F**k EA! :(

???

(#3) iBlast válasza Televan (#2) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

honosított? a cd galaxisos mass effect 1 és 2 tudtommal rendelkezett magyarral, gondolom akkor ez is fog. :U

[ Szerkesztve ]

(#4) Televan válasza iBlast (#3) üzenetére

Televan
(veterán)

Nem fog. Csak angol, német, francia, spanyol, lengyel. De javítson ki valaki ha tévedek.

???

(#5) iBlast válasza Televan (#4) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

Csak abból indultam ki, hogy az első két részben volt magyar aminek nagyon örültem is, szóval szerintem ebből is lesz olyan verzió, de esetleg ha mégse, akkor a megjelenés után 1-2 hónappal azért szokott kijönni magyarítás.

(#6) Воланд válasza Televan (#4) üzenetére

Воланд
(félisten)

nem tevedsz, jelen allas szerint nem lesz magyar felirat a jatekban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) iBlast válasza Воланд (#6) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

:( akkor reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

(#8) Airedhyal

Airedhyal
(tag)

Ezt (is) megkel vennem...

(#9) alratar válasza Televan (#4) üzenetére

alratar
(őstag)

Sajnos igazad van.
Nem lesz, ugyais az EA kijelentette: csak azokban az európai országokban készít lokalizációt, aminek legalább 20 millió lakosa van (nem idézet)

Nos, én nem nézem meg ezt a gameplat sem. (ahoogy eddig egy videót sem tekintettem meg a Mass Effect 3 témában)
Nem szeretném lelőni a poénokat. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#10) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Linkeltem a topicjába is, szerintem marha jó játék lesz. És engem nem érdekel hogy tettek bele multit, így is úgy is meg fogom venni.

A 2. részből a szörny kicsit durvul most a Reaper ellen. Kellene még pár ilyen dög. :)

Live-Die-Respawn

(#11) Torry

Torry
(addikt)

Mennyire jók ezek a mass effektek?
TPS-t szeretem, de RPG nagyon nem az én műfajom. Már a batman-ban lévő fejlesztés is idegesít picit. Gondolom akkor nem igazán nekem való.

(#12) iBlast válasza Torry (#11) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

Hát én történet szempontjából jobb játékkal még nem találkoztam, teljesen magába szippant :)
Nem tudom, olvastad-e, hogy ebben a részben lehet majd választani az elején, hogy inkább rpg-sen akarsz játszani, vagy fps-esen :)
de itt egyébként nem tudsz fegyvereket és felszereléseket fejleszteni, csak a képességeidet és a páncélt. :)

(#13) keldorpapa88 válasza Воланд (#6) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Gondolom pont azért, mert lewarezolja inkább a magyar... :U nincs elég bevétel, ami nagy kár. Én megvettem mindkettő ME-t, tiszta a lelkiismeretem. Bár én angolul játszottam, ahogy mindent.

(#14) SzlobiG válasza keldorpapa88 (#13) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Nem azért mer lewarezolja, hanem bizonyos létszámú lakosság után megszüntették a fordítást, ha jól emlékszek 15millió lakos alatt nincs fordítás amibe ugye mi is beletartozunk.

Én sajnálom hogy nem lesz lefordítva.:( A játék meg természetesen brutál. :K

(#15) Gabor343

Gabor343
(tag)

Nagyon várom már a gamet! , ha lesz majd legalább olyan jó mint a 2 akkor meg is veszem majd, ha meg jobb lesz akkor CE-t veszek. :B

(#16) dangerzone

dangerzone
(addikt)

Ohh, micsoda megtiszteltetés. Pont a szülinapomon fog megjelenni. :D

(#17) mrhitoshi válasza oriic (#10) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Szintén.
Már nem tudom hányszor toltam végig az 1-t és a 2-t. Viszont így, hogy nem lesz magyar nyelv, lehet meggondolom, hogy mire vegyem meg. PS3 <-> PC. :U

Platformok: PS4~PC~W10

(#18) M3Ny3'T válasza Torry (#11) üzenetére

M3Ny3'T
(senior tag)

Úgy tudom az 1-ben is és a 2-ben is be lehet állítani automatikus szintlépést, tehát csak a fegyverekkel, fejlesztésekkel, páncélokkal kell foglalkoznod. Legtöbben inkább akciójátéknak nevezik az ME-t, RPG elemekkel, ez szerintem is helytálló. Történetben viszont tényleg verhetetlen, úgyhogy szerintem adj neki egy esélyt. :K

(#15) Gabor343: Az eddig látottak alapján szerintem borítékolható, hogy sokkal jobb lesz, mint a 2, és az nem semmi. :DD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#19) D_r_u

D_r_u
(tag)

Szigorúan a fenti rövid videó alapján: Nagy szörnyek, nagy robbanások, a játékmenet meg csak annyiból áll, hogy nyomogatni kell az előre gombot. Ráadásul az ún. gameplay trailer több mint fele átvezető animációkból tevődik össze. Viszont szép.:)

(#20) ng0ofy válasza D_r_u (#19) üzenetére

ng0ofy
(KORREKTOR)

Ez van, a játékok irányítása egyre inkább kicsúszik a kezünkből, a konzolos giroszkópos meg kinectes irányítás nyomása miatt, de legalább már nem szoktam harmadik kézért vagy 7-8 ujjért imádkozni :D

Jó lesz ez! Csak ami a kettőben kis szörnyike az itt egy nagy behemót izé és még nagyobb valamiket kell legyűrni, ezt nem lehet kis bujkálássál meg fedezék-keresgéléssel megoldani :D

(#21) alratar válasza M3Ny3'T (#18) üzenetére

alratar
(őstag)

Igen.
Minndkét rész elején belehet állitani.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#22) M3Ny3'T válasza D_r_u (#19) üzenetére

M3Ny3'T
(senior tag)

Én úgy vettem észre, mintha megvagdosták volna kicsit, tehát talán annyira nem lesz mozifilm. Egyébként meg fut-fut...Szerintem ha egy ilyen túlméretezett pléhdoboz lőne rám lézerrel, én is inkább azt tenném, hiába van a kezemben Revenant. :D

(#23) elithun

elithun
(őstag)

Menő. Várjuk a megjelenést. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) Dumbass válasza iBlast (#12) üzenetére

Dumbass
(csendes tag)

SPOILER VESZÉLY a ME2-höz csak saját felelősségre:
Az a szuper terminátor reaper kicsit epic fail szagú volt nekem. Jó hogy már nem Shepard mását építették a Collectorok. :DDD
De ha ezt kiveszem akkor oké az ME2 is. Kedcencem a ME1 végén a Citadel ostroma.Az nagyon epic fight.

[ Szerkesztve ]

"Home Is Now Behind You, The World Is Ahead"-Gandalf the Grey

(#25) iBlast

iBlast
(aktív tag)

Miért lenne már mozifilm? ez csak egy "reklámanyag" ami arra szolgál, hogy felkeltse a játékosok érdeklődését, vagy talán esetleg a Blizzard játékai is mozifilmek, mert a trailerük olyan? ez tök hülyeség :DDD

(#26) Góliát válasza elithun (#23) üzenetére

Góliát
(senior tag)

+1 :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#27) M3Ny3'T válasza Dumbass (#24) üzenetére

M3Ny3'T
(senior tag)

Ki tudja, lehet ha elkészült volna, Shepard mása lett volna. :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.