Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz proci985 #12 üzenetére

    Lehet hogy félreérthetően írtam, de a nagy részében egyetértünk.
    Az egyetlen különbség, hogy még nem próbáltam ki menne-e nem giga rev 2.0-ás kártyával stabilan az SLI a gépemben, viszont neten azt olvastam hogy a 10x0 generáció még érzékeny erre, tehát ugyanilyen rev 1.0 kártyával lehet hogy menne, de más márkától érkező 1070 kártya esetén amit te írsz, ahhoz már az új módszer kellene.
    Amennyire én tudom az SLI nagyon érzékenyen megkövetelte a minél azonosabb kártyák jelenlétét.
    De ha vannak ilyen jellegű személyes aktív tesztelési tapasztalataid nvidiaval, akkor kénytelen vagyok elfogadni, mivel még nem próbáltam ki semmilyen SLI-t. :)

    Igen a fentebbi írásomnál elegánsan elsiklottam afelett hogy amd alaplapoknál 16 helyett 20 megy a PCIEx busra, régebben is intel alaplapom volt és mérnökként úgy vagyok vele hogy átlagosan rosszabb scenárióra készülök, ha nem is a legrosszabbra...meg egyébként is szem előtt tartva hogy mit rakott le az AMD az asztalra akkor is inkább intel felé húzok. :P

    Jelenleg intel x299-em van, szóval ilyen jellegű limitem nem lesz ha, inkább úgy írom amikor elindulok ebbe az irányba. ;)

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák