Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz - = Zk = - #39 üzenetére

    Én őszintén mondva már arra sem veszem a fáradságot, hogy leszedjem torrentről és kipróbáljam - pedig 4 helyen is regelve vagyok, de már évek óta nem töltöttem semmit 1-2 filmen kívül. Ha tényleg érdekel egy játék és esetleg nem akarom rá kiadni teljes árat, akkor megvárok egy akciót vagy megnézem pl. a cdkeys oldalon.

    Amúgy ha megnézem a környezetemet, akkor azt veszem észre, hogy pl. a haverom aki régen nagyban torrentezett, ma már talán a profilja sincs meg, azt mondta nekem nemrég. Sőt, emlékszem, amikor kijött az új Call of Duty 4, akkor büszkén mesélte is nekem, hogy megrendelte webshopból és van hozzá Steam is, ami multiban a cheaterek ellen is véd, meg hogy kihozták neki házhoz dobozban a lemezt.

    De ha megnézem a fiatalokat - pl. a 10 évvel fiatalabb tesómat - ő azt sem tudná pl., hogy hogy kell crackelni, meg nem is érdekli. Ami kell neki, azt megkapta anyumtól vagy tőlem. Mondtam neki, ha kell neki valami, akkor szóljon nekem és megbeszéljük. :)

    Szerintem a Steam - legalább is remélem - sokunkat terelt át a vásárlás mezejére. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák