Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz Damos #4 üzenetére

    Jogos. Nekem is túl sok ez a "HA".
    Ha a Gugli hagyja, hogy ez így működjön (mmint ezt a G Space-t), akkor (talán) jó lesz.
    Ha a harmadik (titkolt) fél is korrekt és nem húz le, látatlanba adatokat a telóról.
    Ha az 5G-t is megoldja a cég jövőre.
    Ha...... (és folytathatnánk)
    Azért az sem semmi, így reklámozni egy készüléket (mert valljuk be ez egy nem legális, tákolt megoldás) Nagyon elkeseredett lehet, a cég Marketing csapata. Én így biztos nem venném meg a készüléket és szvsz az sem, aki a pénzügyeit mobilról intézi (vásárlás, utalás, stb...)
    Az ár a másik, ami rendesen mosolyt csalt az arcomra. Ennyiért a vacsiúj iPhone 14 vonal felső szintjét adják (pedig utálom az Apple-t, mit a bűnömet) Valahol 300-350 környékén lenne reális. Értem én az innovációt (pld kameránál), de ugye nincs se "igazi GMS a készüléken, se 5G,

    A fentieket annak fényében írom, hogy Huaewei mobilom van (P30 Pro) és imádom.

  • Alaaf Pi

    aktív tag

    válasz Damos #4 üzenetére

    Nézzük csak: Apple nem, Xiaomi nem igazán tud vezetékmentes töltést (állandó problémám a tönkre menő USB port a készülékben), Samu nagyon nem gyere be. Huaweieken szokott lenni Infra port, ami már jött jól mind tévé, mind klíma esetén. Az 5G-re abszolút nincs szükségem, GMS-re van. Ha van működő workaround, akkor az már nekem is jó. Viszont az összeg Huaweitől függetlenül sok, más márkáért sem adnék ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák