Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Érdekes lehet az első game aminél a vega megmutathatja a foga fehérjét.

(#2) Snip3r_HUN

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Mázlisták :D ,már alig várom hogy végre itthon is megjelenjen.

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB

(#3) Fryskitt

Fryskitt
(őstag)

Tele van a Youtube a gameplayokkal. (Na ez szép magyaros lett).

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#4) oriic válasza Fryskitt (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hjaja, ezért sem érdemes már YT-ra menni, ha korábban nézett az ember többször is Wolfie trailereket, mert az ajánlottba beletolja a képembe a full spoileres anyagot. :(

Live-Die-Respawn

(#5) Robi BALBOA válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

A Forza7 esetében már kicsit vicsorított nem, ha jól tudom? ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#6) ribizly válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Ez az avatar ütős! :D

• A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#7) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Kérdés: előző játék ismerete szükséges lesz ehhez? Mert nekem eddig szinte mindegyik W kimaradt... kivéve a 2009(?) eset még 360-on.

(#8) oriic válasza NandorHUN (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elég ha csak a Wolfenstein The New Order-t ismered, ez annak a folytatása lesz. A The Old Blood, az a New Order előzménye, utalások miatt esetleg ajánlott lehet azt is ismerni. Többi Wolfi játék nem kell, azok külön sztorik, nem tartoznak ehhez a szériához.

Live-Die-Respawn

(#9) NandorHUN válasza oriic (#8) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

:R

(#10) ->Raizen<- válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére

->Raizen<-
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

1080 ti körbehugyozás jajaja. :P

(#11) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

"So I posted bout getting the game a few hours ago. I just beat the first mission and good God what a start ! I'm loving the art design and visual direction of the game. Everything feels visceral and the action is frenetic so say the least. The Game doubles down on the Gore and violence but there's also the perfect dissonance between being serious when it's trying to tell a story and the downright ridiculous nature of the game's signature Nazi executions."

Live-Die-Respawn

(#12) Raymond

Raymond
(PH! nagyúr)

"...óvatosan olvasgassa a nagyobb hazai és külföldi fórumokat!"

A NeoGAF-ot legalabb nem kell kerulgetni most mar :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13) oriic válasza Raymond (#12) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

:DDD

Jo tudom nem poenos a tema, nekem is hianyozni fog, de jon majd masik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) snecy20

snecy20
(őstag)

Na, így akkor jönni fog hamar a tört verzió? :D

(#15) Raymond válasza oriic (#13) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Nem voltam ott mar regen, a PS4/XBO megjelense es a Gamergate utan teljes lejtmenetett vett az oldal es eltuntek az insider-ek igy nem volt miert latogatni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16) Moby válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére

Moby
(PH! addikt)

Jah. Nem bírom rávenni ezt a szart, hogy ne downclockolja magát 4K-ban a forza iszonytató terhelésétől. Kéne valami jobb. Mondjuk egy jó kis vega.

| PC | PS4 pro | PSVR | XBOX ONE X |

(#17) Jhonny06 válasza oriic (#4) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Azért ez finoman szólva nem olyan szintű sztori-alapú játék, amiben bármilyen durva spoiler lenne vagy számítana. :) Ugyan van benne sztori, de kb. olyan szintű, hogy csak legyen valami, ennél a játéknál aligha számít.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#18) oriic válasza Jhonny06 (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A két újkori Wolfie-nak szerintem bőven jó alternatív sztorijai vannak. :D Én a spoilereket arra értettem, hogy mondjuk kiderült, hogy mecha-Hitler ellen is kell-e majd mennünk. (Csak tipp nem tudom hogy benne lesz-e vagy sem)

szerk: Vagy mondjuk hogy hősünk meghal a végén. (szintén csak találgatás. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

Ilyenkor nincs az ottani boltnak irgalmatlan dádá? Pénzbüntetés, jogelkobzás stb?

- Válassz egy számot 1 és 10 között. - Megvan! - Na, ennyi az IQ-d!

(#20) oriic válasza wolfman (#19) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Gondolom a szokásos ejnye-bejnye csak. Hónapok óta így megy ez abban a régióban.

Live-Die-Respawn

(#21) Ragnar_ válasza oriic (#20) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Én nem tudtam ilyen előbb megjelenésekről... (Olyat olvastam már viszont, hogy torrentes verzió ment le egy TV csatornán mint premierfilm, de az nem az a régió volt, ha jól emlékszem..)

[ Szerkesztve ]

Core i5 3330 - GigaByte 1070 G1 - 16Gb Kingmax 1600MHz DDR3 - Audigy2

(#22) ->Raizen<- válasza Moby (#16) üzenetére

->Raizen<-
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jó kis irónia. ;] De legalább csak a menü akad a verseny nem. :DDD

(#18) oriic : BZ hallhatatlan! Meg ne lássam még egyszer hogy a halálhírét firtatod! ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) gekkoXT válasza oriic (#4) üzenetére

gekkoXT
(senior tag)

Tényleg amúgy a kiadóknak hol éri meg ez a gamer youtuber dolog? Amikor early acces-ben megmutatnak egy pályát az még ok. De hogy nulladik napon már megy is fel a 3 órás gameplay campaign videó az már necces szerintem.
Én legalábbis egy-egy gameplay videó megnézése után már ritkán kapnék ingert, hogy megvegyem és újra nézzem amit már láttam.

(#24) oriic válasza gekkoXT (#23) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A normál gamer youtube-osok nem pakolnak fel egyben komplett végigjátszásokat, mert nem érné meg nekik. Nem véletlen, hogy itthon is több részletben találod meg a full walktrought-okat. (több videó, több kattintás/nézettség, több bevétel)

Ezek a több órányi anyagok amik premier napon felkerülnek többnyire hasonló esetek mint ami a hírben is olvasható. A világon sok olyan bolt van, ahol nem várják meg a premiereket és egy két nappal előtte kiadják már a játékot. De az Amazon is szállított már sokszor úgy ki játékot, hogy az a megjelenés előtti napokban ért oda címzetthez. Így van idejük játszani, felvételt csinálni, és feltolni YT-ra vagy Twitch-re őket.

Live-Die-Respawn

(#25) snecy20 válasza oriic (#24) üzenetére

snecy20
(őstag)

Amúgy ha jól nézegettem, így több darabban már fent is van a teljes New Colossus végigjátszás, vagy legalábbis egy tetemes része. Picit dühítő.

(#26) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

https://www.gamestar.hu/hir/wolfenstein-ii-the-new-colossus-gepigeny-239086.html

Azért remélem ezt csak így viccnek adták ki, mert ha ez valós, akkor köze sem lesz a Doom féle optimalizációhoz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) XuChi válasza laceszgamer (#26) üzenetére

XuChi
(őstag)

Ezt is megéltük :) Minimum i7 CPU kell egy jàték futtatàsàhoz :C

(#28) snecy20 válasza XuChi (#27) üzenetére

snecy20
(őstag)

Nem kell adni sokat ezekre a gépigényekre, nagyon meglepődnék ha mondjuk egy i5 4440 ne boldogulna el a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#29) XuChi válasza snecy20 (#28) üzenetére

XuChi
(őstag)

Szerintem is el kell mennie egy i5 procin ennek. De nem értem minek ilyesztegetik vele az egyszeri gamer-t.
Vagy esetleg az optimalizáció hiánya van a háttérben.......... ?? :D

(#30) Moby válasza XuChi (#27) üzenetére

Moby
(PH! addikt)

Igen, közben meg a konzolok mosógépvezérlő processzorán simán futni fog...
Nem kell megvenni, nem kell a szarra pénzzel szavazni.

| PC | PS4 pro | PSVR | XBOX ONE X |

(#31) XuChi válasza Moby (#30) üzenetére

XuChi
(őstag)

Nem kell megvenni, nem kell a szarra pénzzel szavazni.

+1 :C

(#32) Baboka

Baboka
(kvázi-tag)

ezeket azért adják ki hogy vegyél új gépet nem azért mert valósak...

van egy szál cigid tesó? buszjegyre kéne

(#33) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Steam már szedi szépen, remélem el lehet indítani éjfél előtt még. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34) Robi BALBOA válasza ribizly (#6) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Annyira ütős, hogy hipp-hopp KO! :DDD

(#10) ->Raizen<- : Bárcsak úgy lenne, mert akkor verseny lenne, és nem felfelé mennének az árak.(talán)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#35) snecy20

snecy20
(őstag)

Van, ahol már ki is játszották a játékot! ;]

(#36) oriic válasza snecy20 (#35) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Egy nappal megjelenés után az lenne a meglepő, ha nem. :DDD Nekem is megvolt 12 óra alatt. :C

Live-Die-Respawn

(#37) snecy20 válasza oriic (#36) üzenetére

snecy20
(őstag)

Hú, akkor nagyon aprólékos voltál. :)
Nálam emlékeim szerint 2x4 órás etapban volt meg, de sietősebb tempóban, mert nem mindenhol volt kedvem végignézni a maratoni hosszúságú átkötő videókat.

(#38) laceszgamer válasza snecy20 (#37) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Pedig sok jó dolgot hagytál ki, iszonyat jó átvezetők voltak benne, na meg a történetből is ott derült ki sok minden.

Na meg Adolf bácsi is, az is nagyon nagy, az öreget jól kifigurázzák. :D

(#39) snecy20 válasza laceszgamer (#38) üzenetére

snecy20
(őstag)

Nos igen, Adolf bácsi színrelépése játéktörténeti jelentőségű :)

(#40) laceszgamer válasza snecy20 (#39) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Na igen, valahonnan rémlik ilyesmi, nem is tudom melyik játékból. :D

Kíváncsi lennék a német verzióban hogy oldották meg a dolgot, mert szimplán kivenni nem hiszem hogy ki tudnák, mert akkor a sztoriból is kiesne egy kis szelet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.