Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Sziasztok!

    Jó rég jártam erre még a belépési jelszót is elfelejtettem! :D

    Először is részvétem vakegérke hozzátartozóinak nem is tudtam, hogy mi történt. :(((

    Viszont nagyon beindult a VV insta oldala promo videók stb. :K
    Pontos kezdési időpontot nem találtam, de találtam egy hasonló műsort ami ugyan nem VV, de majdnem vagy inkább Love Island ill. Éden Hotel egy kis Survivor-al fűszerezve.

    Money or Love – Fogadj a szerelemre! :R

    Természetesen nem annyira kemények a feladatok és nem is mindennaposak, de azért volt rohanás nem egyszer. A műsor már lassan másfél hónapos, de én csak a héten leltem rá mert a TV2-n megy vagyis pontosabban a super TV2-n.

    A játékosok 6 fiú és 6 lány külön villában vannak egymás mellett és csak bizonyos időben találkozhatnak egymással. Ilyen a játék a priviző (egy különálló terület ahol csak ketten beszélgethetnek 1 fiú és 1 lány és ezt a szerkesztők jelölik ki) vannak közös bulik van hogy (kínos) kérdéseket tehetnek fel egymásnak titkosan stb. stb.

    Ami a legjobb hogy nem ők szavazzák ki a játékosokat hanem a nézők szavaznak és aki a legszimpatikusabb az lesz a főnök a saját villájában (fiú-lány) viszont a két legkevesebb szavazatot kapó játékos kerül veszélybe és ő róluk dönt a két csapat tehát a fiuk és a lányok (közösen), de nyíltan mint a VV-ben. Ez a szeánsz!

    Szépek a lányok jó fejek a fiúk gyönyörű a környezet (Dominika) volt már pár kieső, de mindig megy be valaki így nagyjából a 6-6 fő mindig megvan. Nem tudni mikor lesz vége, de érdekes játék megy a kavarás a szövetkezés persze van sírás rívás és sok nevetés is. Egész jó egy műsor én kb. 2-3 nap alatt néztem végig a 36 részt mert érdekelt, úgy hogy ezek nem 40 percesek mint a VV hanem 1 óra 10 − 1 óra 20 percesek vágatlanul. Tv-ben reklámmal 2 óra!

    Érdemes lenne egy topikor nyitni neki mert nem találtam kis bemelegítés kép a VV11-re!
    Mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák