Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) myckie2

myckie2
(senior tag)

Clash Royale? Wow.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#2) John_Deere válasza myckie2 (#1) üzenetére

John_Deere
(tag)

Azon Én is fogtam a fejem, bár sem adott játékok egyikével, sem mással nem játszok komolyabb szinten.
Néztem a videót, látom, főként egy olyan irányból indították meg a sajtótájékoztatót, hogy az idősebb embereknek magyarázzák, mi az a gamer, meg e-sport, holott pont Ők sz**ják le a legnagyobb ivben... :))

Egyébként szorítok, hogy jó legyen, jól sikerüljön (és a korrupció árnyéka ne vetüljön rá), kellett már ilyen nagyon ide keletre. :)

Steam:76561198111484732 - John Deere - GT-Sport: https://www.gran-turismo.com/us/gtsport/user/profile/5035226/overview

(#3) hombre[EU] válasza myckie2 (#1) üzenetére

hombre[EU]
(tag)

Én is most gugliztam rá és nem hittem a szememnek. Tavaly volt egy bajnokság (Crown Championship Fall Season) amelyen több,mint 27 millióan vettek részt. Beszarás

(#4) l.skywalker

l.skywalker
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Folyamat pörög a CR eSport Ligája durva bajnokságokkal. Egyébként mivel a stratégiája eléggé szerteágazó, viszont a körök gyorsak még élvezetes is néha.

𝚇𝚋𝚘𝚡: 𝙳𝚛𝚎𝚈𝚗𝚛𝚎𝚑 - 𝚂𝚝𝚎𝚊𝚖: 𝚍𝚛𝚎𝚢𝚗𝚛𝚎𝚑 - Twitter: @dreynreh

(#5) Rage47

Rage47
(PH! addikt)

(#6) oriic válasza Rage47 (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mert szó nélkül megváltoztatták. :U Köszi nekik innen is.

Helyes link:

ESL

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#7) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Kicsit még kibővítettem volna azért a szervezett játékok listáját mondjuk az alábbiakkal:

Rainbow Six: Siege (elég erős kompetitív mivolta miatt), Rocket League (fun és amerikában már élőben közvetítik kábeltévén a rangosabb tornákat), Overwatch (most indult ugye a saját ligarendszere), StarCraft II kötelezően, poén kedvéért Hearthstone.

Sőt, igazából ebből a V4-ből rendszert kellene csinálni és akár Európa egyik legnevesebb e-Sport fesztiválja is lehetne. Tudom, bilibe lóg a kezem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) Rage47 válasza Mister_X (#7) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

egyetértek
Clash Royale :F
+ rossz szájízem van a dologgal kapcsolatban a politika bekúszása miatt :(

(#9) Dvix

Dvix
(tag)

Úristen! Kiválasszák a 4 legszarabb játékot a földön, amiből 1000x volt mindenféle tournament. És igen csatlakozom a felettem kommentelőkhöz....Clash Royale?! :F
Hova tart ez a világ? ebből a 4 ből még azt mondom h a CS:GO a leg-"skillfullabb". Na de LOL meg szaros FIFA? hagyjuk már gyerekek, hagyjuk már! :(((

(#10) oriic válasza Mister_X (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A Siege jóval esport barátabb mint egy FIFA szerintem, szóval a hiányát annyira én sem értem.

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#11) Dvix válasza oriic (#10) üzenetére

Dvix
(tag)

Erről van szó! :) Miért nem a Siege-re például amit még szeretnek is a magyar emberek. És valljuk be még izgalmasabb is! :U

(#12) John_Deere válasza Dvix (#11) üzenetére

John_Deere
(tag)

Magyarország...foci...valahogy sejthető volt, hogy ki nem maradhat. :U

Steam:76561198111484732 - John Deere - GT-Sport: https://www.gran-turismo.com/us/gtsport/user/profile/5035226/overview

(#13) bigbadforty válasza Dvix (#11) üzenetére

bigbadforty
(tag)

Szerintem egyértelmű a választás, első ilyen rendezvényünk majdnem 2 milliard forintos állami támogatással, a biztosra kell menni.

FIFA: korosztálytól független, bárkit leköt, sok embernek izgalmas, nincs ember aki ne ismerné.
Clash Royale: magasan viszi a mobilplatformot, milliós játékosszám, akinek telefonja van ismeri/játszik vele
LoL: mondhatni a LoL miatt tart itt az e-sport ahol, szerintem ezen kár csodálkozni. (+ Magyar szinkron, ami ritka manapság)
CSGO: kultjáték, ezt se kell magyarázni.

Siege hatalmas hiba szerintem is, bár annyiből érthető, hogy most kezd felfutni, sok volt azért a kritika ellene, szerintem még nem merik meglépni a rendezők.

Egy Hearthstone is beférne, tolják azt is rendesen, plusz amekkora RNG factor, izgalmas nézni is.

[ Szerkesztve ]

(#14) pomorski válasza John_Deere (#12) üzenetére

pomorski
(őstag)

Ha már az igazi foci nem megy, akkor hátha megy az e változata... (Bár mehetne jobban is az igazi, hiszen a stadionok már megvannak.)

(#15) edward2

edward2
(PH! addikt)

Pár hónappal választások előtt a kormány nyom egy ilyen eseményt állami pénzből. Csak nekem tűnik úgy, hogy a fiatal választókat befolyásolni akarják?

(#16) Rage47 válasza edward2 (#15) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

á dehogy nem tudom miről beszélsz

(#17) myckie2 válasza edward2 (#15) üzenetére

myckie2
(senior tag)

A reakciókból ítélve, sikerül is nekik. :U

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#18) oriic válasza edward2 (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ó a politikai témákba ne is menjünk bele, de feldobom a témát a Politika topikban. :D

(#19) zsolti1debre válasza edward2 (#15) üzenetére

zsolti1debre
(tag)

:C

(#20) gerenda110 válasza edward2 (#15) üzenetére

gerenda110
(fanatikus tag)

amikor ment a stream, linkeltem pár képet a kórházak állapotáról és el lettem küldve a picsába:) szerintem rohadtul de ráérnénk még rendezni ilyet.. de hát most kell manipulálni a fiatalokat:) :R :R :R örülök h nem csak én látom így..:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#21) edward2 válasza gerenda110 (#20) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

Volt stream? Kvalik már elindultak?

(#22) gerenda110 válasza edward2 (#21) üzenetére

gerenda110
(fanatikus tag)

bejelntésről.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#23) Vesa válasza bigbadforty (#13) üzenetére

Vesa
(őstag)

"akinek telefonja van ismeri/játszik vele"

Van telefonom, nem ismerem, nem játszom vele!

(#24) atike válasza Vesa (#23) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ezt legtöbben leírhatjuk. Szerintem kb a fórumozók 99%-a... :U :D Azaz nekem is van telefonom, nem ismerem, és nem játszom vele.

(#25) PandaMonium válasza Mister_X (#7) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

+1. Én a Clash Royale-t és a FIFA-t kidobnám ebből a rosterből. Egyébként Hearthstone valószínűleg azért nem lesz mert a Blizzard újabban szereti maga szervezni a tournament-jeit (WoW Mythic+ és PvP versenyek, Overwatch League, Hearthstone Championship Tour, etc.), de kétségtelen, hogy a Starcraft 2-nek helye lenne a versenyen, ha már esport.

What I cannot create, I do not understand

(#26) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Akik ennyire mondják, hogy kell SC2 mint esport, mondjanak 3 nagy nevet akik 2017-ben ott voltak a toppon.
Naugye, teljesen halott a dolog sajnos.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#27) hash99 válasza D1Rect (#26) üzenetére

hash99
(senior tag)

Rouge - Hero - Innovation :D

Cseheknél - Elazer csak hogy helyben maradjunk. Nem halott azért mert te temeted... Sokkal inkább esport mint bármelyik a felsorolt 4ből. A konkrét esport iparág az sc1-el indult és nőtte ki magát koreában de mind1. Fifa kell ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) edward2 válasza hash99 (#27) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

Annyiban igaza van, hogy nem véletlenül hozzák vissza a starcraft remastered verziót és nem véletlenül promózzák oldschool nagy nevekkel.

A 2nek nincs akkora sikere mint az 1nek koreában.

(#29) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

Nem menő, hogy a politika beférkőzik az esportba. A pénz oké, majd valaki úgy is ellopja. Volt olyan CS lanunk, ahol raklap energiaital nyeremény lett volna egy szponzortól, aztán a szervező lelépett vele.

Gondolom az természetes és semmi összeférhetetlenség nincs benne, hogy a @dajcstomi egyik szervezete által szponzorált rendezvényen elinduljon majd a FIFA-ban protezsált másik szervezetéhez tartózó MTK-s játékosa.

Sajnos az esport nagyobb csapatai és ligái körül már lengedeztek az orosz maffia kezei, vajon a magyar gazdagokat hova lehet majd nyilazni az ábrán?

(#30) Praston

Praston
(tag)

Sajnos Siege esetén még mindig elég hiányos a spectator rész. Se több néző lehetőség játékon belül, se replay (bár ez külsőleg megoldható), se free cam. Ha kört kell restartolni akkor várni kell, mert nincs olyan opció mint cs:go esetén, hogy adott pontra visszaállítás, stb. Magam is sokat játszom (ebben a seasonban mondjuk pont nem idő hiány miatt) és ha ezeket megcsinálnák, akkor sokkal élvezhetőbb lenne nézni. Mert játszani és nézni nem ugyan az. De ez saját vélemény persze.

AMD gpu ftw! Sry. :)

(#31) Mister_X válasza Praston (#30) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ne egy játék játékosok által kínált spectator részére építs eSportot. Téves, nézz egy Rainbow Six Pro League meccs (pl. Season 3) visszajátszást, a castnak van spectator cucca.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#32) Praston válasza Mister_X (#31) üzenetére

Praston
(tag)

Láttam jó pár pro league meccset és pont a felsorolt miatt írom, hogy hiányos a spec rész. Rengetegszer volt olyan, hogy lemaradtunk a jó jelenetről, mert maximum egy spectator lehet egy meccsen, így nehéz elkapni a jó részt. Elég régóta játszom a játékkal (y1s1) és ezek csak minimálisan változtak azóta.

[ Szerkesztve ]

(#33) Praston válasza Mister_X (#31) üzenetére

Praston
(tag)

Utolsó seasont nem igazán néztem, mert alig van időm mostanság, de nemtudom elhinni, hogy ezt előző seasonban megoldották, csak így piff-puff hirtelen. Ha többet foglalkoznának a fenti részekkel, akkor sokkal többen néznék (passzívan is, nem csak fő műsornál).

(#34) D1Rect válasza hash99 (#27) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Mindemellett jelen pillanatban a legnézettebb SC2 csatorna 386 nézővel büszkélkedik...

Én nagyon szeretem az SC2-őt, de ez van.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.