2018. október 24., szerda

Gyorskeresés

(#1) myckie2

myckie2
(senior tag)

Clash Royale? Wow.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#2) John_Deere válasza myckie2 (#1) üzenetére

John_Deere
(tag)

Azon Én is fogtam a fejem, bár sem adott játékok egyikével, sem mással nem játszok komolyabb szinten.
Néztem a videót, látom, főként egy olyan irányból indították meg a sajtótájékoztatót, hogy az idősebb embereknek magyarázzák, mi az a gamer, meg e-sport, holott pont Ők sz**ják le a legnagyobb ivben... :))

Egyébként szorítok, hogy jó legyen, jól sikerüljön (és a korrupció árnyéka ne vetüljön rá), kellett már ilyen nagyon ide keletre. :)

(#3) hombre[EU] válasza myckie2 (#1) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Én is most gugliztam rá és nem hittem a szememnek. Tavaly volt egy bajnokság (Crown Championship Fall Season) amelyen több,mint 27 millióan vettek részt. Beszarás

you must be the change you wish to see in the world

(#4) l.skywalker

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Folyamat pörög a CR eSport Ligája durva bajnokságokkal. Egyébként mivel a stratégiája eléggé szerteágazó, viszont a körök gyorsak még élvezetes is néha.

A sün egy makacs madár. Csak akkor repül, ha seggberúgom...

(#5) Rage47

Rage47
(PH! addikt)

(#6) oriic válasza Rage47 (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mert szó nélkül megváltoztatták. :U Köszi nekik innen is.

Helyes link:

ESL

Live-Die-Respawn

(#7) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Kicsit még kibővítettem volna azért a szervezett játékok listáját mondjuk az alábbiakkal:

Rainbow Six: Siege (elég erős kompetitív mivolta miatt), Rocket League (fun és amerikában már élőben közvetítik kábeltévén a rangosabb tornákat), Overwatch (most indult ugye a saját ligarendszere), StarCraft II kötelezően, poén kedvéért Hearthstone.

Sőt, igazából ebből a V4-ből rendszert kellene csinálni és akár Európa egyik legnevesebb e-Sport fesztiválja is lehetne. Tudom, bilibe lóg a kezem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) Rage47 válasza Mister_X (#7) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

egyetértek
Clash Royale :F
+ rossz szájízem van a dologgal kapcsolatban a politika bekúszása miatt :(

(#9) Dvix

Dvix
(fanatikus tag)

Úristen! Kiválasszák a 4 legszarabb játékot a földön, amiből 1000x volt mindenféle tournament. És igen csatlakozom a felettem kommentelőkhöz....Clash Royale?! :F
Hova tart ez a világ? ebből a 4 ből még azt mondom h a CS:GO a leg-"skillfullabb". Na de LOL meg szaros FIFA? hagyjuk már gyerekek, hagyjuk már! :(((

(#10) oriic válasza Mister_X (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A Siege jóval esport barátabb mint egy FIFA szerintem, szóval a hiányát annyira én sem értem.

Live-Die-Respawn

(#11) Dvix válasza oriic (#10) üzenetére

Dvix
(fanatikus tag)

Erről van szó! :) Miért nem a Siege-re például amit még szeretnek is a magyar emberek. És valljuk be még izgalmasabb is! :U

(#12) John_Deere válasza Dvix (#11) üzenetére

John_Deere
(tag)

Magyarország...foci...valahogy sejthető volt, hogy ki nem maradhat. :U

(#13) bigbadforty válasza Dvix (#11) üzenetére

bigbadforty
(tag)

Szerintem egyértelmű a választás, első ilyen rendezvényünk majdnem 2 milliard forintos állami támogatással, a biztosra kell menni.

FIFA: korosztálytól független, bárkit leköt, sok embernek izgalmas, nincs ember aki ne ismerné.
Clash Royale: magasan viszi a mobilplatformot, milliós játékosszám, akinek telefonja van ismeri/játszik vele
LoL: mondhatni a LoL miatt tart itt az e-sport ahol, szerintem ezen kár csodálkozni. (+ Magyar szinkron, ami ritka manapság)
CSGO: kultjáték, ezt se kell magyarázni.

Siege hatalmas hiba szerintem is, bár annyiből érthető, hogy most kezd felfutni, sok volt azért a kritika ellene, szerintem még nem merik meglépni a rendezők.

Egy Hearthstone is beférne, tolják azt is rendesen, plusz amekkora RNG factor, izgalmas nézni is.

[ Szerkesztve ]

(#14) pomorski válasza John_Deere (#12) üzenetére

pomorski
(őstag)

Ha már az igazi foci nem megy, akkor hátha megy az e változata... (Bár mehetne jobban is az igazi, hiszen a stadionok már megvannak.)

(#15) edward2

edward2
(PH! addikt)

Pár hónappal választások előtt a kormány nyom egy ilyen eseményt állami pénzből. Csak nekem tűnik úgy, hogy a fiatal választókat befolyásolni akarják?

(#16) Rage47 válasza edward2 (#15) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

á dehogy nem tudom miről beszélsz

(#17) myckie2 válasza edward2 (#15) üzenetére

myckie2
(senior tag)

A reakciókból ítélve, sikerül is nekik. :U

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#18) oriic válasza edward2 (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ó a politikai témákba ne is menjünk bele, de feldobom a témát a Politika topikban. :D

Live-Die-Respawn

(#19) zsolti1debre válasza edward2 (#15) üzenetére

zsolti1debre
(tag)

:C

(#20) gerenda110 válasza edward2 (#15) üzenetére

gerenda110
(fanatikus tag)

amikor ment a stream, linkeltem pár képet a kórházak állapotáról és el lettem küldve a picsába:) szerintem rohadtul de ráérnénk még rendezni ilyet.. de hát most kell manipulálni a fiatalokat:) :R :R :R örülök h nem csak én látom így..:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#21) edward2 válasza gerenda110 (#20) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

Volt stream? Kvalik már elindultak?

(#22) gerenda110 válasza edward2 (#21) üzenetére

gerenda110
(fanatikus tag)

bejelntésről.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#23) Vesa válasza bigbadforty (#13) üzenetére

Vesa
(őstag)

"akinek telefonja van ismeri/játszik vele"

Van telefonom, nem ismerem, nem játszom vele!

(#24) atike válasza Vesa (#23) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ezt legtöbben leírhatjuk. Szerintem kb a fórumozók 99%-a... :U :D Azaz nekem is van telefonom, nem ismerem, és nem játszom vele.

(#25) PandaMonium válasza Mister_X (#7) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

+1. Én a Clash Royale-t és a FIFA-t kidobnám ebből a rosterből. Egyébként Hearthstone valószínűleg azért nem lesz mert a Blizzard újabban szereti maga szervezni a tournament-jeit (WoW Mythic+ és PvP versenyek, Overwatch League, Hearthstone Championship Tour, etc.), de kétségtelen, hogy a Starcraft 2-nek helye lenne a versenyen, ha már esport.

What I cannot create, I do not understand

(#26) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Akik ennyire mondják, hogy kell SC2 mint esport, mondjanak 3 nagy nevet akik 2017-ben ott voltak a toppon.
Naugye, teljesen halott a dolog sajnos.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#27) hash99 válasza D1Rect (#26) üzenetére

hash99
(senior tag)

Rouge - Hero - Innovation :D

Cseheknél - Elazer csak hogy helyben maradjunk. Nem halott azért mert te temeted... Sokkal inkább esport mint bármelyik a felsorolt 4ből. A konkrét esport iparág az sc1-el indult és nőtte ki magát koreában de mind1. Fifa kell ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) edward2 válasza hash99 (#27) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

Annyiban igaza van, hogy nem véletlenül hozzák vissza a starcraft remastered verziót és nem véletlenül promózzák oldschool nagy nevekkel.

A 2nek nincs akkora sikere mint az 1nek koreában.

(#29) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

Nem menő, hogy a politika beférkőzik az esportba. A pénz oké, majd valaki úgy is ellopja. Volt olyan CS lanunk, ahol raklap energiaital nyeremény lett volna egy szponzortól, aztán a szervező lelépett vele.

Gondolom az természetes és semmi összeférhetetlenség nincs benne, hogy a @dajcstomi egyik szervezete által szponzorált rendezvényen elinduljon majd a FIFA-ban protezsált másik szervezetéhez tartózó MTK-s játékosa.

Sajnos az esport nagyobb csapatai és ligái körül már lengedeztek az orosz maffia kezei, vajon a magyar gazdagokat hova lehet majd nyilazni az ábrán?

(#30) Praston

Praston
(tag)

Sajnos Siege esetén még mindig elég hiányos a spectator rész. Se több néző lehetőség játékon belül, se replay (bár ez külsőleg megoldható), se free cam. Ha kört kell restartolni akkor várni kell, mert nincs olyan opció mint cs:go esetén, hogy adott pontra visszaállítás, stb. Magam is sokat játszom (ebben a seasonban mondjuk pont nem idő hiány miatt) és ha ezeket megcsinálnák, akkor sokkal élvezhetőbb lenne nézni. Mert játszani és nézni nem ugyan az. De ez saját vélemény persze.

(#31) Mister_X válasza Praston (#30) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ne egy játék játékosok által kínált spectator részére építs eSportot. Téves, nézz egy Rainbow Six Pro League meccs (pl. Season 3) visszajátszást, a castnak van spectator cucca.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#32) Praston válasza Mister_X (#31) üzenetére

Praston
(tag)

Láttam jó pár pro league meccset és pont a felsorolt miatt írom, hogy hiányos a spec rész. Rengetegszer volt olyan, hogy lemaradtunk a jó jelenetről, mert maximum egy spectator lehet egy meccsen, így nehéz elkapni a jó részt. Elég régóta játszom a játékkal (y1s1) és ezek csak minimálisan változtak azóta.

[ Szerkesztve ]

(#33) Praston válasza Mister_X (#31) üzenetére

Praston
(tag)

Utolsó seasont nem igazán néztem, mert alig van időm mostanság, de nemtudom elhinni, hogy ezt előző seasonban megoldották, csak így piff-puff hirtelen. Ha többet foglalkoznának a fenti részekkel, akkor sokkal többen néznék (passzívan is, nem csak fő műsornál).

(#34) D1Rect válasza hash99 (#27) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mindemellett jelen pillanatban a legnézettebb SC2 csatorna 386 nézővel büszkélkedik...

Én nagyon szeretem az SC2-őt, de ez van.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.