Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! kedvence)

uh ez nagyon gáz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#2) Zsinder válasza b. (#1) üzenetére

Zsinder
(tag)

Kíméletesen fogalmaztál. A grafika még egy dolog, de ahogy az árnyékokat tölti be :Y

(#3) b. válasza Zsinder (#2) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

minden szerintem. a képtöréstől elkezdve az egész. Az elején 2 másodpercig mutatják az autót... vagy mit.. ennél egy jó 2D rally többet érne.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#4) oriic válasza b. (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem véletlen szerintem hogy ezt később adják ki, és hogy eddig nem mutogatták.

Live-Die-Respawn

(#5) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Ezt nem Switchre kell megvenni, vagy lehet egyáltalán nem ér pénzt.

(#6) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

a Grid Autosport miatt pedig fogok venni Switch-et... a PSP-ét már kimaxoltam idén :))
feltéve ha nem lesz ilyen gagyi... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#7) maximilian4 válasza - = Zk = - (#6) üzenetére

maximilian4
(PH! addikt)

Vannak rá jobb címek. A zelda botw kötelező darab. Én még 2 hete sem játszok, de már 95 órám van benne. És még rohadt sok shrine van, mellékküldi, felfedezetlem táj. Ganomnak még neki sem memtem, sőt csak 2 divine beast van legyőzve.

Maxi

(#8) - = Zk = - válasza maximilian4 (#7) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

"konzolokon" csak autókázni szoktam, minden másra ami tetszik, PC.... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#9) Polllen válasza - = Zk = - (#6) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

HW limit van. Szerintem ez rendben van. Jobban tetszik ez az irány, mint a régi játékok leporolása.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Ha a fizika és az irányítás jó lesz akkor szerintem a grafika másodlagos. Ha rallis játékot nézek például nálam máig a CMR2 a kedvenc, utoljára tavasszal játszottam vele, pedig az sem épp mai darab ami a grafikát illeti :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Pc-n is hulladék volt, pont mint az összes Milestone játék...

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) GalaHU válasza laceszgamer (#10) üzenetére

GalaHU
(lelkes újonc)

Sajna, ez XO-n is egy kalap szamóca, szóval... :(

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.