Új hozzászólás Aktív témák

  • Neberu

    csendes tag

    2019.05.12-én előrendeltem 200-$-ért (+EU Priority Line Shipping 3.67-US$).
    2019.05.30-án jelent meg hivatalosan, már aznap jött a levél hogy postára adták (Tracking Number számmal). Végig követhető volt merre jár. 2019.06.13-án megérkezett hozzám. (SeVámSeÁfA,HollandKirPosta)
    Hibátlan csomagolás, ajándék BlitzWolf 3A USB Type-C 2m adat & töltő kábellel (előrendelőknek).
    Jó használni (mint a leírásban), NFC érintős fizetést is tud.
    Én csak 1 apró hibát fedeztem fel: A "négyzet" virtuális gombbal előhozom a megnyitott programokat és "x"-el bezárom őket, a végén megjelenik egy szöveg: "Az akkumulátor hőmérséklete 0 C alatt van. xxx MB memória kiadva." Nem valószínű hogy 26 fokos szobában 0 C alatt lenne bármely alkatrész..
    És egy kényelmetlenség: A telefonkönyvben egy kontaktnál nem lehet kiválasztani hogy melyik SIM-kártyáról történjen a hívás. El kell menni a Beállítások -> Hálózat és internet -> SIM kártyák menüpontba.
    Itt külön be-ki kapcsolható mindkét SIM, valamint beállítható a "Mobiladat" , "Hívások" , "SMS-ek" -hez melyik-melyik SIM legyen hozzárendelve.
    Jelenleg 210-$ az ára (+3-$ az EU Priority Line szállítás):
    https://www.banggood.com/Ulefone-ARMOR-6E-NFC-IP68-IP69K-Waterproof-6_2-inch-5000mAh-4GB-64GB-Helio-P70-Octa-core-4G-Smartphone-p-1458448.html?ID=513344521090&cur_warehouse=HK
    Érdemes venni mellé egyből egy 5-10W-os Qi töltőt (+2-3-$), 230V-5V adapter nem jár hozzá.
    A 20W-os jó hozzá, de a kisebb jobb az aksi élettartamának.
    Sokat kirándulóknak pedig egy 12Ah powerbankot, beépitett 5W Qi töltövel és USB kimenetekkel kb.18-$-ért.
    https://www.gearbest.com/chargers-cables/pp_009526336718.html?wid=1433363
    Bluetooth fülessel és QI töltővel kiegészítve, nagyon kényelmesen használható. Én az apró hibája ellenére tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Ha elhagynám, azonnal rendelnék egy másikat.. (Zombiapokalipszis esetén meg fegyvernek is jó..)

    Az emberiség megérett a kipusztulásra..

Új hozzászólás Aktív témák