Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Giovan! #26 üzenetére

    Ez a huawei felé betekintés a pénzügyekbe pont olyan, mint az amerikai bizonyíték...

    Én egy szóval sem mondtam, hogy a Huawei vagy az USA szent...

    Sőt, kínában kötelező,sőt törvénybe van iktatva, hogy a mobilgyártóknak és a hálózat üzemeltetőknek kötelessége segítenie a kínai hatalmat. De csak a határaikon belül! A kínai törvények nem terjednek ki más országokba.

    Mellesleg, ez az egész kínai ügy, egy olyan dologból indult ki,hogy egy kínában gyártott szerver alaplapján találtak egy chipet, amiről nem tudták, hogy mi az,leírásban nem volt infó róla, így hát ráfogták, hogy biztos egy hátsókaput rejt a kínaiaknak... Tehát ez egész,talán egy téves feltevésre van alapozva.

    Nekünk kisembereknek felesleges igazából ezen rágódni. Mert ha nem a Huawei építi az 5G-t az EU-ban, nekünk teljesen tök mind1... úgy sem fog elstartolni szerintem 2éven belül a lakossági 5G hálózat. Még itthon is csak tesztfázisban van kirakva pár darab, pár helyre, és ahhoz képest az ország rohadt nagy... Ezt majd lesakozza a 2 nagyhatalom egymással. Amúgy meg, HA mégis igaz lenne,amit az USA állít, találnak más módot a kémkedésre. Ahogy mindegyik más ország.
    Pl ott van amerikának a Google,Facebook,Microsoft,Intel,AMD,Nvidia és az Apple, kínának meg a HikVision, Huawei, Xiaomi, Oppo és társai, a finneknek a Nokia,japánnak a Hitachi,dél-kóreának az LG és a Samsung...csak pár híresebb márkanév és még sorolhatnám...

    Sőt, még talán az se lehet kizárt, hogy az Intel processzorok biztonsági hibái(Spectre,Meltdown,ZombiLoad és társai) valójában hásókapuk amerikának a kémkedéshez. De persze,a legjobb arra fogni, hogy hupsz,tervezési hiba.Tudod,ez a vicc,nem az amit a Huawei állít, hogy független a kínai hatalomtól. Csúnyán lebukott az Intel és az AMD,de most már vissza kellett lapátolni a $z@rt a lóba... Ez a vicc... Szerinted, egy olyan hibával, ami az Intel processzorokban benne van/volt/, az évek alatt amerika nem használta ki kémkedésre?!

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák