Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz st3v3np3t3r #18 üzenetére

    Az esélyes demokrata elnökjelöltek nem zárkóznak el a kereskedelmi háború folytatásától, illetve szándékosan hallgatnak a témában, szóval nem mondanám hogy a közvélemény akaratával szembemenve vezette volna be Trump a szankcióit.

    Az időpont sem véletlen, most kezdődik meg ugyanis világszerte az országos 5g hálózatok kiépítése, amire ezek az országok rá tervezik kapcsolni a teljes infrastruktúrájukat az autóktól a korházakig. Mivel pedig a huawei is megjelent a szektorban, NATO tagországokban is, így az USA részéről maradt a határozott fellépés az állam érdekeinek védelmében.

    A svéd államnak felőlem kémkedhet az Ericson, vagy a finn államnak a Nokia, mindkettő EU-tagország, akik szerződések által meghatározott szövetségi kapcsolatban vannak az EU többi tagjával, így az ő befolyásszerzésüktől és nyomásgyakorlásuktól nem igazán tartok. Kínáról viszont értelemszerűen ez nem mondható el.

    Az, hogy kínában nagy a kommunista diktatúra nyomás gyakorlás, nem biztos, hogy érvényesül is... De mint a cég többszöri nyilatkozatában is kifejtette, 100%ban magán tulajdonú és egy petákkal sem támogatja kínai kormány a céget.

    Sok kemény dolgot olvastam már a témában, egészen elképesztő véleményeket is, de ez azért durva. Tessék, itt egy 2 éves hír, 15 milliárd $-ról R&D-re. De amúgy hogy bizonyítja a huawei hogy 100%-ban magántulajdonban van, ha egyszer a pénzügyeibe nem enged betekintést? Vagy el kéne hinnem neki, hogy ugyan egy totalitárius államban van bejegyezve, ahol senki sem lehet teljesen független a hatalomtól, de neki ezt mégis sikerül elérnie? Ne nevettess.

    De ha neked erről van hiteles bizonyítékod, hogy már pedig támogatja, ne tartsd magadban :DDD
    Ha már a bizonygatások felé terelődünk

    Javaslom olvasd el még egyszer a fenti hozzászólásomat, mert nem sikerült értelmezni az ott leírtakat.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák