Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz dqdb #4 üzenetére

    A linkelt billzetet, vagy hasonló méretűt és kiosztásút ahol bal kéznél van numpad nem tudsz segíteni hol lehet megvenni?

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • PROTRON

    addikt

    válasz dqdb #19 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes válaszod és időd. Azt gondoltam hogy drága játékszerek, de a két kézzel kell lekotornom a gatyámon keresztül a kislábujjamigra nem számítottam. :D

    Amúgy jelenleg közel azt használom amit az első bekezdésben írsz, van egy TKL billem, mellette balra egy Razer Tartarus V2-m, az egerem meg 18 gombos. Az egér is döglődik, a tartarus ergonomiailag számomra nem a legjobb (ingyen volt), de a legnagyobb gondom hogy olcsó és használt 75% TKL-t (Drevo GamR) vettem így azon kívül hogy nem lecsatlakoztatható a vezetéke (azóta rájöttem hogy ez a tulajdonság nekem megérné a felárat), gond hogy nem mindig érzékeli a gombokat szal csere érett.
    Amikor ezt szereztem megörültem hogy van kibe kapcsolható numerikus kiosztása, de 2 hétnyi próbálkozás alatt rájöttem hogy a numpadhoz képest nagyon rossz helyen vannak így a gombok, ugye a normál betű rész mindig el van kicsit shiftelve és számoláskor nagyon zavaró. A hosszú í-t meg ráprogramoztam a bal win gombra. :D

    Tehát a lényeg keresem mit szerezzek helyette és ezért örültem meg a linkelt fotódnak. Amúgy 15k felett már nagyon húzom a fogam még akkor is hogy munkaeszközről beszélünk. :Y
    Itthonra mondjuk méretileg max 75% TKL-t keresek, lecsatlakoztatható verzióban, ami tud vezeték nélkül IS operálni , lehetőleg ki-bekapcsolható numerikus résszel.
    De irodába jó lenne egy olyan bill mint amiket linkeltél, ahol a bal kéznél van a numpad, de akkora összegekért inkább "szenvedek". :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák