Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dqdb #4 üzenetére

    Nálam az 1800 érzéshez hozzátartozik a kurzor körüli 0.25U hézag, ami miatt sokkal kényelmesebb az 1800, mint egy 75% vagy 96%.
    Utóbbiakon nagyon könnyű mellényomni a kurzoroknak.

    Mondjuk az eredeti 1800-on minden gomb megvan, csak másképp permutálva, mint a hagyományos 100%-on.

    Más kérdés, hogy nekem valószínűleg egy 75%+southpaw numpad lenne a legpraktikusabb a fotelben fetrengés közben bal kézzel gépelés+asztalon jobb kézzel egerészéshez, pláne wireless kivitelben, csak hát senki sem gyárt olyat, nekem meg azóta sem volt ihletem megépíteni valamelyik unifying donorból.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • PROTRON

    addikt

    válasz dqdb #4 üzenetére

    A linkelt billzetet, vagy hasonló méretűt és kiosztásút ahol bal kéznél van numpad nem tudsz segíteni hol lehet megvenni?

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • PROTRON

    addikt

    válasz dqdb #19 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes válaszod és időd. Azt gondoltam hogy drága játékszerek, de a két kézzel kell lekotornom a gatyámon keresztül a kislábujjamigra nem számítottam. :D

    Amúgy jelenleg közel azt használom amit az első bekezdésben írsz, van egy TKL billem, mellette balra egy Razer Tartarus V2-m, az egerem meg 18 gombos. Az egér is döglődik, a tartarus ergonomiailag számomra nem a legjobb (ingyen volt), de a legnagyobb gondom hogy olcsó és használt 75% TKL-t (Drevo GamR) vettem így azon kívül hogy nem lecsatlakoztatható a vezetéke (azóta rájöttem hogy ez a tulajdonság nekem megérné a felárat), gond hogy nem mindig érzékeli a gombokat szal csere érett.
    Amikor ezt szereztem megörültem hogy van kibe kapcsolható numerikus kiosztása, de 2 hétnyi próbálkozás alatt rájöttem hogy a numpadhoz képest nagyon rossz helyen vannak így a gombok, ugye a normál betű rész mindig el van kicsit shiftelve és számoláskor nagyon zavaró. A hosszú í-t meg ráprogramoztam a bal win gombra. :D

    Tehát a lényeg keresem mit szerezzek helyette és ezért örültem meg a linkelt fotódnak. Amúgy 15k felett már nagyon húzom a fogam még akkor is hogy munkaeszközről beszélünk. :Y
    Itthonra mondjuk méretileg max 75% TKL-t keresek, lecsatlakoztatható verzióban, ami tud vezeték nélkül IS operálni , lehetőleg ki-bekapcsolható numerikus résszel.
    De irodába jó lenne egy olyan bill mint amiket linkeltél, ahol a bal kéznél van a numpad, de akkora összegekért inkább "szenvedek". :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák