Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz mcs #6 üzenetére

    Csakhogy ez nem ilyen egyszerű. Képzeld úgy, mintha egy receptkönyvet írnanak újra. Van, hogy a recept változik, és kiderül, hogy nem jó, de van, hogy másfajta lisztet lehet már csak kapni, és csodálkozol, hogy nem kel meg a tészta...

    Tudom, hülye példa, de egyszerűen már olyan bonyolultak a vezérlők, az oprendszerek, a programok amik használják, hogy egész egyszerűen képtelenség úgy megírni, hogy ne legyen hiba, vagy mire megírják az változik ami használná.

    Mielőtt elbeszelnénk egymás mellett, ez nekem sem tetszik, viszont a gálám kijön már attól, hogy mást nem lehet olvasni egy driver vagy windows frissítés alatt, csak hogy "sz*r". Engem is a halálba idegesít néhány probléma, aztán vagy rájövök, hogy én voltam béna, vagy megvárom a javítást, és ugye nekünk ezerszer könnyebb dolgunk van, mert google keresés, és láthatod, hogy mások is belefutottak ugyanabba a hibába, nem úgy mint régen...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

Új hozzászólás Aktív témák