Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz wolfman #11 üzenetére

    Miért az utoljára készített 3 rész mi volt ha nem egy tömény lézerkardos baromság? Néha már rosszul voltam tőle annyira szar volt, a főleg a régi 4-5-6 után.
    Szerintem mi jól járunk vele hogy megvette, mert a Disney véleményem szerint emberközpontúbban fogja megközelíteni a filmeket , nem pedig csak a CGI, meg" ezt is tudjuk" effektek tömkelege lesz majd benne. Szánalom volt az egész egyedül a 3. rész ért valamit amiben megszületett az öreg Darth :)
    A Rajzfilm sorozat is annyira béna hogy még a rajondó 9 éves fiam se nézi, az pedig hogy a Játékokat és a vele együtt járó hatalmas rajongótábor hagyták éhezni és 1-1 Kotorral meg 1-2 játékkal éheztetik az egy baromság. valóban x-wing és társai, de szívesen látnék akár egy új Jedi Academyt is.
    Szerintem kellett ez nekünk, most már csak reménykedjünk hogy jól sül el és jól nyúlnak hozzá ehhez a kincshez
    Ehhez csak elég megnézni a Vasembert vagy az új Marvel sorozatot, amikhez szerintem tökéletesen nyúlt hozzá. Nem kell kétségbeesni , nem mikiegér lesz a maszk alatt. :C

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák