Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    A Nintendo-s felhasználói réteget is megosztja a gép, én kiállok a revízió mellett, mert olyan dolgokat építettek bele, amelyeknek már mondhatni alaptartozéknak kellett volna lennie. Ilyen az n-es WiFi, az automata fényerő szabályozás, a használhatóbb böngésző, valamint integrálták a Circle Pad Pro-t. Elsősorban a processzor sebessége változott drasztikusan, ez jó hatással lesz a rendszer általános sebességére, ami elég kiábrándító tud lenni (mondjuk egy PS Vita után), hogy amikor lenyomom játék közben a Home gombot, nyugodtan tudom számolni a másodperceket.

    Nem tudom, hogy jól hallottam-e a Direct alatt, de elvileg egyik csomag se tartalmaz majd AC adaptert (töltőt).

    Az új gépek ára jelenlegi árfolyamon $139 és 165$, idehaza várhatóan 43.000Ft és 50.000Ft lesz, aki tud japánul és nem akar várni (mint például én), az be tudja szerezni cirka 41.000Ft-ért és 47.000Ft-ért (gép + szállítás) (US ár VAT nélkül, magyar árak ÁFÁ-val számolva)

    Példa csomag, amit lehet berendelek: New Nintendo 3DS LL Monster Hunter 4G Special Edition + dokkoló + AC adapter + Super Smash Bros. for 3DS + szállítás = ~35000 yen = 80.000Ft :B De a Super Smasht beszerzem ebben a hónapban, valamint a jelenlegi gépem leveszi még legalább az ár felét.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák