Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Ez a billentyűzet érdekes lehet...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Szerintem itt nagyon félrement néhány embernél valami... Nem minden egér gamer egérnek készül... de vannak gamer egerek szép számmal. Tessék onnan választani.
    Aki pedig más célra keres egeret valószínűleg ezt fogja kiválónak tartani súly és forma alapján. Mondom ezt úgy, hogy nekem kifejezetten nem tetszik ez a forma.

    Egy Anywhere MX2-m van. 106 gramm. Azt nem tudom ez soknak számít-e... de nem kevés évet töltöttem már gép előtt mindenféle sz.r egeret használva, de egyelőre még a konditeremben a súlyzók viselnek meg jobban nem az egér taszigálása...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Synthwave #50 üzenetére

    A második bekezdés oké. Viszont itt a #3 hozzászólástól indult a vonat, hogy "kiváló gaming egér lehetne". DE nem akar...nem oda pozícionálta a gyártó. Golf I-ből is csináltak durva dolgokat turóbval meg nitroval...meg szteroidokkal...de nem arra találták ki.
    Csak ennyit akartam mondani. Végig olvasva a szálat folyamatosan gaming egerekkel van hasonlítva és az taglaljátok mitől lenne ez jó gaming egér... Vegyetek egy eleve jó gaming egeret, ezt meg hagyjátok meg annak aki ezt szereti.

    Egyébként a súly mellett is tudnék érvelni, de ezt most kihagyom... szerintem van létjogosultsága a nem kikönnyített pille cuccoknak. És itt most gondolok a 106 grammos egeremre... Ami nekem olyan mintha papírlapot tologatnék... kinek mi.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Synthwave #54 üzenetére

    Nagyon más rendezvényen vagyunk szerintem... Én több hozzászólásban látom a miért nincs ebben is az ami egy gamer egérben c. felvetést. Gamer szenzor != high end szenzor.
    Én másképp fogalmazom ezt meg. Én azt nem szeretem ennél a márkánál, hogy alig akarnak látványos fejlesztéseket eszközölni. Időre-időre langyos víz érzés van, pedig lenne lehetőség.

    Az árral egyetértek...az tényleg brutális. De sajnos egy logi / logitech betegség.

    A súly mellett pont a stabilizációt mondtam volna. Sokszor volt, hogy pontosan kellett volna stabilan mozogni vagy rámutatni egy pontra és könnyebben kilengett a könnyűsége miatt.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák