Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz GAI #12 üzenetére

    [link]

    ;]

    -------------------------------------------------------------------------------------

    (#13) Czeky: Japp, a Logi első optikai gaming grade egereibe, a 2002-ben megjelent MX300-ba és MX500-ba (amik egyébként máig a legjobbak, ha a 400 cpi-től és a manuális USB hacktől el tud tekinteni az ember, mert nagyon raw feel a szenzor, és 500/1000 Hz-en 3,91 m/s a perfect control, illetve kb. elpusztíthatatlanok – be is táraztam mindkettőből :D ) is raktak ilyen kicsavarozható fémsúlyt.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    (#55) copass: "mechanikus bill 40g switchekkel"

    Egen, ez is számít, főleg, ha érzékeny vagy az ilyesmire vagy már megtörtént a baj. Cikket írni pl. jobb szeretek Blue kapcsolókkal, de ha esetleg puttyognék egy kicsit, akkor kb. 20 perc alatt előjön a diszkomfort az ujjízületeimben, és nem finom. A lineáris switch-ek jelentősen kitolják az időt, az alacsony profil meg még tovább.
    Már vagy 20 éve szeretnék egy ilyet; talán karácsonyra meglepem magam egy refurbished példánnyal, szóval jó lenne visszafogni az egérkiadásokat. :DDD Ahogy eddig nézegettem róla tartós teszteket, mindenki nagyon szereti, és gyakorlatilag azóta gyártják kb. változatlanul, amióta kiszemeltem a drágát (pontosabban 2016-ban volt egy kis ráncfelvarrása), szóval működhet a receptje.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák