Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Asycid #11 üzenetére

    A legjobb egerük az MX Revolution volt (ahol először mutatkozott be a fokozatmentes görgő), azt azóta sem sikerült überelni sem dizájnban, sem minőségben. Nagyon sokáig használtam, még mindig megvan valahol. Utána a Performance MX még jól nézett ki, de érthetetlen módon kispórolták belőle a görgő "Smartshift" funkcióját, vagyis nem váltott automatikusan fokozatmentes módra a lendítés sebességének hatására, hanem egy végtelenül gagyi hatású gombbal kellett manuálisan váltani. Az új MX Master-eknek (generációtól függetlenül) meg a dizájnja nem jön be, mégis ezt használok most jobb híján. De a Revo-t mindig vissza fogom sírni. Nincs belőle valakinek egy "new old stock" példány? :DDD

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Asycid #11 üzenetére

    A G903-mal ugyanezt éreztem, számomra a görgője volt nagyon gáz. A csomagolásába bezzeg beleadtak apait-anyait, az fontos. :( A jobboldali gombok azért hiányoznak picit, azokra állítottam a Home és End parancsokat.

    Nekem a korábbi szenzoros volt, pár nap alatt lemerült és minimális használat után még duplaklikkelt is. Akkoriban ez minden volt csak fontos nem, valamivel a garancia lejárta előtt vettem rá magam, hogy visszavigyem. Csereként már Hero szenzoirost kaptam, ha jól emlékszem, akkor azt bontatlanul eladtam inkább.

    [ Szerkesztve ]

  • Skynet258

    veterán

    válasz Asycid #11 üzenetére

    Ha szabadonfutó görgő kell, akkor részemről ajánlott a Razer Basilisk v3. Nekem is feltétel volt ez a görgő, de Logi-n kívül nem találtam sehol, aztán láttam, hogy hamarosan megjelenik... Nem sokkal később meg is vettem, azóta is használom és semmi problémám vele. Annyi, hogy itt a szabadonfutást nem a görgő benyomásával éred el, hanem alatta egy kis gombbal (talán még kényelmesebb is). Kiold a zár, és görgőzhetsz ezerrel, nagy Exceleknél nekem baromi kényelmes. :K Automatikusan is tud váltani ha meglendíted a görgőt, de hangra nem a legszebb így, én ki is kapcsoltam ezt a funkciót. Ujjal picit lejjebb mész és azzal váltod át, majd ha már nem kell akkor vissza fokozatos megoldásra, 3 perc alatt megszokható. Klikk hangja nem vészes, fogásra kényelmes, hüvelykujj támasz gumírozott.
    Kinézetre kicsit gamer-es vonal (de kikapcsolható minden pilács ha az a cél), nekem külsőre a razer Pro Click dizájn nagyon bejött, de azon meg nincs szabadonfutó görgő. Talán majd egyszer kijönnek valami hibriddel. :U
    Kicsit radar alatt van ez a Basilisk v3, de szerintem sokaknál betalálna, és árban sem egy komoly sztori azért. Igaz, hogy vezetékes, de annyira kis puha szövetborítású a kábele, hogy észre sem veszed.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák